Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Październik to był przypadek. Miało być pochmurnie i deszczowo więc nie targałem teleobiektywu. Tatry "znikły" 15 minut później, a za godzinę zaczęło padać.

    Małej Fatry prawie w ogóle nie znam. Na Rozsutcu byłem pierwszy raz. Diery są świetne, całość tworzy taki Słowacki Raj i Tatry Wysokie w jednym. Miał być jeszcze Mały Rozsutec ale prognozy były mocno średnie i trzeba było się sprężać. Będzie na zaś
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  2. #22

    Domyślnie

    Góry to góry. Czy zimą czy latem zawsze są piękne. .
    Fajne fotki.

  3. #23

    Domyślnie

    Fajny kontrast między listopadem i grudniem

  4. #24

    Domyślnie

    Bajka foty.

    Góry, to góry Miałem być w górach po świętach, jednak nie wyszło Niech napada śniegu i pod koniec stycznia jadę

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Zima zdechła i nie wiadomo kiedy wróci. Teraz śniegu na 1500m jest tyle co nic. Za to sporo wody, błota i ciągle lodu. I mgły, 5 moich ostatnich wypadów było we mgle. Z domu mam lepsze widoki
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kipcior Zobacz posta
    Małej Fatry prawie w ogóle nie znam. Na Rozsutcu byłem pierwszy raz. Diery są świetne, całość tworzy taki Słowacki Raj i Tatry Wysokie w jednym. Miał być jeszcze Mały Rozsutec ale prognozy były mocno średnie i trzeba było się sprężać. Będzie na zaś
    Warto tam wrócić - bo te góry mają wszystko w pigułce - od skał (Rozsutce, zwłaszcza mały, ale też otoczenie wąwozu Tiesnawy), przez połoniny (Stoh, Steny, Chleb, Vlk. Krywań) i wąwozy z kładkami nad strumieniami (Diery) aż po przepiękny Szutowski wodospad.
    Jak byłem pięk... dobra, piękny jestem nadal () - jak byłem młody to zrobiłem sobie pętelkę - wychodząc z Petrovej i po kolei: Mały Rozszutec - Sedlo Miedzyrozsutce - Wielki Rozsutec - Sedlo Miedzyholie - Sedlo Pod Rozsutcom - Stoh - Poludnowvy Grun - Hromowe - Chleb - Steny do wyciągu pod Wielkim Krywaniem. Dalej zabrakło i czasu i niestety też sił, bo chciałem jeszcze przez Vlk. Kryvań i Kraviarskie wrócić do Doliny Wratnej.
    Ale dałem już tylko radę zjechać jednym z ostatnich przejazdów kolejką z Krywania. W sumie jakieś 20 kilometrów poziomo 2000m podejść i 1000 zejść (bo jednak ostatni zjazd był już wyciągiem).
    Dzisiaj bym pewnie musiał to rozłożyć na 3-4 etapy, ale te 15 lat temu zajęło mi to około 10-11 godzin.
    Można tam wsiąknąć na bardzo długo bo piszemy tylko o zachodniej (Krywańskiej) części Małej Fatry, a jest jeszcze wschodnia - z Wielką Luką i Klakiem...
    Nikon FX i Olympus m4/3

  7. #27
    Oszczędny w słowach Awatar kipcior
    Dołączył
    05 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    213

    Domyślnie

    Przyznam, że tam wszystko wyglądało zachęcająco. Jak zawsze jak się gdzieś nie było 20 km przejdę ale 2000m przewyższeń to już by było za dużo dla mnie. Na pewno tam jeszcze pojadę, mam 2 godziny samochodem więc jednodniowy wypad to nie problem.
    D610, Nikkor 50 f1.4 G, Nikkor 24-70 f2.8, Sigma 20 f1.4, Sigma C 100-400.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Góry/mgła/góry/mgła/góry/mgla/góry/mgła
    By december in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 28-03-2011, 22:13
  2. [ Krajobraz ] Góry nasze góry - szczyty
    By MK_2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 11:52
  3. [ Krajobraz ] Góry nasze góry...: przyczajony
    By MK_2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 13-03-2011, 10:59
  4. [ Krajobraz ] Góry z góry widziane przez chmury
    By creep in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 30-10-2009, 19:07
  5. [ Krajobraz ] Wokół góry, góry i ...
    By ostrytux in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 12-01-2009, 20:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •