Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Kurtka puchowa.

  1. #31

    Domyślnie

    A polarek z Kwarka Z Sołtysem ładnie się pije

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  2. #32

    Domyślnie

    Z Kwarkowymi ciuchami nie miałem styczności żadnej. Wyglądają niegłupio i jeżeli włascicielka sama ich uzywa podczas wędrówek po północy to może być tak, że działają

  3. #33

    Domyślnie

    Łukasz chyba większość ciuchów ma z Kwarka chyba, że akurat ma sponsora ciuchowego Ale prywatnie to i tak poleci Kwarka. Zamawiając bezpośrednio w Kwarku możesz sobie dodać kieszonki i inne pierdoły jakie się chce ale jak nic nie zmieniasz to dla taniości możesz zamówić z jakiegoś sklepu np. skalnik.pl ma często jakieś promocje.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  4. #34

    Domyślnie

    No i jak jakiś ostatni menel wczoraj wbiłem się w krzaczory i wygrzebując się zajechałem rękaw. Dwie komory rozdarłem, na ok 2 cm. Serwis z cumulusa oczywiście oferuje naprawę (odpłatną) lub że mi prześlą łatki z pertexa lub Tenacious Tape. Czy te dwie ostatnie opcje w ogóle są warte rozważenia? Sam nie jestem krawcem a takie łatki chyba trzeba jakoś przyszyć, czego nie umiem, chyba, że na okrętkę . Z tą taśmą też nie wiem o co chodzi. To się w ogóle będzie trzymać? Nie będzie puszczać wody?

  5. #35

    Domyślnie

    Kupowałem na allegro łatki samoprzylepne, po prostu odcina się kawałek i przykleja. Super sprawa, cienkie i mocne, trzymają bez problemów (u mnie na plecach). Szukałem łatek do naprawy spadochronów(?), jakoś tak miały w nazwie. Sądzę, że te oferowane będą podobne. Nie wiem jak naprawiają, ale może warto?

  6. #36

    Domyślnie

    Takie łatki się przykleja (są samoprzylepne), stosowane są do na przykład żagli czy namiotów, nie powinno puszczać wody.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Wind Mill Zobacz posta
    Takie łatki się przykleja (są samoprzylepne), stosowane są do na przykład żagli czy namiotów, nie powinno puszczać wody.
    Piszesz o łatkach czy o tej taśmie samoprzylepnej Tenacious Tape?

  8. #38

    Domyślnie

    Tenacious na 100% się klei:



    co do łatek to trza dokładniej wniknąć, jaki to produkt, ale na 90% też samolepne.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  9. #39

    Domyślnie

    Dopytałem w serwisie i faktycznie jest tak jak piszesz. To są samoprzylepne łatki.

  10. #40

    Domyślnie

    Serwis Cumulusa mogę z czystym sumieniem polecić, ostatnio naprawiali mi rozdarta kurtkę w czasie KFG, gdzie mieli stoisko i prowadzili akcję naprawy ciuchów na miejscu. Zrobione bez śladu, chyba cały panel wymienili, nie wnikałem. Drugi serwis, który naprawia rzeczy puchowe to Eksplo w Krakowie na Zyblikiewicza, też mi naprawiali kurtkę, choć w tym przypadku widać naszytą łatę. Do bieżących napraw używam samoprzylepnych łatek do spadochronów, kupione na Allegro, dobrze trzymają, nic się z tym nie dzieje.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. kurtka membranowa <850zl
    By gawar in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 28-12-2010, 12:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •