Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Fotograficzne szablony wordpressa - darmowe czy platne

    Jest coś teraz na topie?

    Mam jakąś tam swoją stronę fotograficzną oparta na darmowym szablonie (była też chyba jakaś wersja płatna), który parę lat temu wyglądał dość ciekawie. No i działało to całkiem dobrze aż nie zachciało mi się uaktualnić na serwerze PHP. Wywaliło mi po tym jakiś błąd bazy danych. W teorii do poprawienia, w praktyce nie mogę odnaleźć hasła do tej bazy Inna moja strona bazująca na "standardowych" motywach cały czas działa ok, czyli przypuszczam, że szablon aż tak idealny nie był.
    W każdym razie ... błędu teraz nie widzę, to może samo jakoś się naprawiło, no ale zdegustowany tym faktem zastanawiam się może coś by zmienić, odświeżyć.
    Polecacie jakieś szablony z którymi nie macie problemów? Nie będę ukrywał z fotografowania kasy nie mam żadnej od dawna więc niekoniecznie chciałbym płacić za to dużo. Idealnie by był jakiś darmowy motyw ale może ktoś przekona mnie zaletami płatnych do inwestycji w siebie

  2. #2

    Domyślnie

    Nie doradzę za dużo, bo żaden ze mnie ekspert, ale mogę dać wskazówkę.
    Jeśli znajdziesz stronę która Ci się spodoba, wrzuć jej adres do What WordPress Theme Is That. Jeśli to jest strona na Wordpressie, powinieneś poznać nazwę szablonu i ewentualnie innych użytych wtyczek.
    Dodam, że gdy szukałem czegoś dla siebie, to najestetyczniejsze strony były oparte na płatnych szablonach.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja od lat używam Avady. 60$ (chyba, że BF). Uniwersalny, absolutnie wszystkomający szablon ze świetnym edytorem graficznym. Naprawdę można na tym zrobić wszystko, stronę foto też.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4

    Domyślnie

    Nie wiem czy pomogę, bo jestem laikiem informatycznym, ale potrafiącym zrobić stronę internetową, więc się wypowiem Używam motywów i szablonów Divi od Elegant Themes. Kosztuje to okolo 60-70 USD, ale pozwala tworzyć dość zaawansowane projekty nawet osobie niespecjalnie obeznanej z tworzeniem stron www. Wszystko można robić intuicyjnie na edytorze graficznym, jest też sporo wsparcia w filmikach. Dostępna jest duża biblioteka darmowych layoutów. Pytanie tylko, czy potrzebujesz takich rozwiązań. Może wystarczy jakaś darmowa wtyczka do tego co masz, pozwalająca uatrakcyjnić galerię. Popatrz na Limb Gallery, Wonder Slider, Smart Slider, mają część darmowych layoutów, bardziej atrakcyjne są rzecz jasna płatne.

Podobne wątki

  1. darmowe ebuki fotograficzne
    By mocnyvito in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-02-2020, 00:14
  2. Minimalistyczne szablony do WP, darmowe - skąd?
    By smogg9 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2017, 10:14
  3. darmowe szablony wordpress
    By Winni in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 11-03-2016, 17:07
  4. Darmowe Warsztaty fotograficzne Online ze Studia Vidoq - Live!
    By Piotr Szmidt in forum Wydarzenia, aktualności fotograficzne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 14:33
  5. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-08-2012, 11:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •