Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Lightbulb Wątek użytkowników Linuxa

    Witam wszystkich użytkowników Linuxa. Taki wątek może być przydatny w wielu kwestiach zwiazanych z systemem. Sam zaczołem od Ubuntu w 2008. Teraz mam Zorina 15 ale niedługo upgrade do 16 Core. Jak to z Linuxem mam czasem jakieś problemy, możemy sobie wzajemnie pomóc. Pozdrawiam Cosnek

  2. #2

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot from 2021-12-20 15-18-45.png
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	3,00 MB
ID:	58725 Używam Zorina od tygodnia. Bardzo łatwy i intuicyjny OS. Polecam.

  3. #3

    Domyślnie

    @Cosnek rozumiem, że zafascynował cię system Zorina i to nie jest nic złego. Zastanawiam się tylko dlaczego nic nie napisałeś na forum związanym z fotografią dlaczego uczestnicy tego forum powinni zainteresować się tym dość egzotycznym systemem operacyjnym.
    D500, S17-50/2.8, T150-600, N10-24,

  4. #4

    Domyślnie

    Zwłaszcza, że pod Linuksem człowiek nie uruchomi nie tylko Lightrooma, ale i NX Studio. Miałem Ubuntu, później Minta, jednak ograniczenia dotyczące aplikacji mnie odrzuciły. Fajne systemy dla niewymagających.

  5. #5

    Domyślnie

    Jasne że Linux to nie jest system dla każdego, trzeba poświęcić troche czasu na przestawienie się. Lightroom to jedyny program którego mi brakuje na Zorinie. Uzywam Rawtherapy i Gimpa. Moją intencją nie było nakłanianie nikogo do zmiany systemu, każdy wie co dla niego jest najlepsze. Raczej ciekawy jestem ilu forumowiczów używa Linuxa, nie spodziewałem sie że jestem jedyny:}

  6. #6

    Domyślnie

    Nie jesteś jedyny. Też używam wyłącznie Linuxa.

  7. #7

    Domyślnie

    Od lat red haty, debiany, Fedory, suse, Ubuntu, gentoo, kiedyś nawet chciało mi się bawić środowiskiem graficznym ale dla mnie to system serwerowy przede wszystkim i w takich celach używam, pozdrowka a desktopa mam tylko na wirtualce, ot tak na testy
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Miałem Ubuntu 10 potem 12 na starym Dellu d420 chyba.nowsze nie chcialy dzialac rozsądnie. Tzn mam tam nadal ale dziwne że juz prawie przestał działać. Od nieużywania? Żadne aktualizacje już nie sa możliwe. Ale to staroc.
    Dla zabawy mam na innym laptopie Ubuntu 14 na partycji, jakoś działa jeszcze. Ładny jest ale już dużo zapomniałem zwłaszcza komend.

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Mój pierwszy Linux ro był Red Hat i potem Mandrake, no i Ubuntu ale to na serwerze i obecnie też mam na serwerze coś co bazuje na Linux ale jak sobie przypomnę ile przy tym było wiecznie roboty to głowa boli.

  10. #10

    Domyślnie

    Bo Linux trzeba aktualizować na bieżąco w miarę jak pojawiają się nowe wersje używanej dystrybucji.
    Dlatego używacie go jako serwery bo jest ciągle udoskonalany i poprawiany.
    A przede wszystkim jest lepiej zabezpieczony.
    Stare wersje nie są już wspierane, więc nie są aktualizowane. Wersje LTS są wspierane dłużej.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wątek dla użytkowników Apple'a
    By Majek in forum Komputery
    Odpowiedzi: 5813
    Ostatni post / autor: 05-01-2024, 13:18
  2. Kalibrator pod Linuxa za 60F
    By seler in forum Komputery
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 14-06-2012, 12:21
  3. Informatyk od Linuxa potrzebny od zaraz w Lublinie : )
    By redrumdanyboy in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-05-2010, 11:19
  4. Zrzut zdjęć z D100 na Linuxa - "online"
    By grissley in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-01-2009, 22:31

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •