Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Ragusa

  1. #1
    ksh
    Gość

    Domyślnie Ragusa

    1.
    Załącznik 58421

    ......
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 09-12-2021 o 19:11

  2. #2

    Domyślnie

    Kapitalna ekspozycja. Jednak jak dla mnie trochę za ciemno, podniósłbym eksposure o jedną dziesiątkę. Ale bardziej obiektywnie mógłbym ocenić jak bym sam wywołał u siebie, bo z przeglądarki mogę się mylić.

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Podmieniłem, faktycznie oczko za ciemno było ale zapomniałem bo miałem eksport przygotowany do albumu i lepiej wychodzą tak zdjęcia.

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    ksh
    Gość

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne wakacyjne miejsce, można się wyżyć fotograficznie.
    Dwójka bardzo fajna, można podziwiać styl architektoniczny ...
    Nikon i podróże ...


  8. #8
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Miejsce faktycznie piękne, nowe miasto przechodzi w starsze, potem zejście w dół i wyjście do tej starej części, miliony schodów, schodków, uliczek, kościółków itd, mnie zaskoczyło że nie było to miejsce tak zadeptywane przez turystów.
    Niedaleko Modica, która już turystycznie jest bardziej znana i niedaleko Comiso tradycyjne Sycylijskie miasteczko.
    Nie polecam jednak objazdów samochodem robić na zasadzie pół Sycylii w jeden dzień, lepiej jednak jechać gdzieś i zostać na jedną dwie noce i dalej.
    Komunikacja na Sycylii raczej autobusami i działają bardzo dobrze, tanio, wygodnie, co nie jest takie oczywiste jak się widzi komunikacje miejską
    Jedzenie świetne bardzo nastawione na lokalne produkty, cenowo nadal bardzo tanio w stosunku do cen Włoch centralnych i północnych.

  9. #9
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    4.
    Załącznik 58456


    .................


    5.
    Załącznik 58457

  10. #10
    ksh
    Gość

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •