Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad K&F, jak jest z jakością wykonania? Przy tej cenie nie ma co narzekać ale wolę zapytać.

  2. #22

    Domyślnie

    Kupiłem ten model: https://www.kentfaith.co.uk/KF09.096...ith-kf-28-head

    Z codem KSS15 wyszło £81, wysyłka w cenie. Myślę że za taką kasę nic lepszego nie znajdę. Jak przyjdzie i się pobawię, napiszę coś jeszcze.

  3. #23

    Domyślnie

    Dzisiaj przyjechał zamówiony statyw. Czuć że to tani wyrób. Klamerki zwalniające przy nogach latają na boki jakby chciały odpaść. Głowica ma uszkodzone jedno pokrętło, odpowiadające za blokadę obrotową 360 stopni. Napisałem do suportu, o zamiennik. Ogólnie statyw jest dość sztywny i stabilny. Na jakiś czas musi wystarczyć.

  4. #24

    Domyślnie

    Po tygodniu korespondencji emailowej, sprawa uszkodzenia nie posuwa się naprzód. Mój serwisant używa google translate do rozmowy i ciężko zrozumieć co chce powiedzieć. Customer service na bardzo niskim poziomie, co muszę zaznaczyć, debatuję z oddziałem K&F z uk i teoretycznie powinni znać angielski chociaż w podstawowym zakresie. Mam nadzieję że wymienią uszkodzoną głowicę, chociaż z czasem ta nadzieja słabnie.

  5. #25

    Domyślnie

    Miałem z nimi podobnie, nie są chętni do zwrotów w ogóle, nie przyjmują zbytnio argumentów tylko nawalają swoje szablonowe odpowiedzi, korespondencja to jak rozmowa z botem.
    Cóż, wynegocjowałem refund częściowy i olałem ich na wieki wieków.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #26

    Domyślnie

    Zapomniałem pociągnąć temat. Kilka dni od ostatniego postu (06-07-2022) dostałem nową głowicę. Statyw mam od 10 miesięcy i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jak za tą cenę jest bardzo dobrze. Lekki i uniwersalny.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Jaki statyw z łamaną kolumną centralną? Budżet ok. 600 PLN.
    By fivehorizons in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 16-05-2019, 10:34
  2. Statyw z łamaną kolumną + monopod w jednym.
    By MALIQ in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 01:51
  3. Czy statyw z pochylana kolumna ma sens?
    By kubek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 04-05-2009, 21:23
  4. statyw - kladziona kolumna
    By maly5 in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 24-02-2009, 12:30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •