Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Manfrottto Redbee

    Cześć

    Szukam plecaka dla d600 plus 4 obiektywy plus przestrzeń spacerowa (bluza, okulary itp).

    Jednym z typów jest manfrotto redbee 110 lub 310 (chyba będzie za duży). Niestety jak na plecak, który jest od kilku lat w sprzedażny nie mogę znaleźć opinii użytkowników. Czy ktoś posiada to cudo, jak się sprawuje ??
    Czy możecie polecieć jakiś plecak pod ten zestaw ??

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć
    Cóż widzę, ze nikt nie korzysta z redbee - proszę o usunięcie wątku.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nomoz Zobacz posta
    Cześć
    Cóż widzę, ze nikt nie korzysta z redbee - proszę o usunięcie wątku.
    Jeżeli szukasz typu plecaka z przestrzenią foto i na jakieś dodatkowe wyposażenie, to rzuć okiem na Lowepro Photo Sport (z tych mniejszych) lub BP Powder (jeżeli poszukujesz czegoś większego).

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za podpowiedz
    Ciekawe rozwiązanie z tym wyjmowanym insertem (zawsze można przetransportować sprzęt w inny sposób a plecak może funkcjonować jako normalny plecak) - jednak wydaje się być trochę mało miejsca na dodatkowe obiektywy.
    Rozumiem, że w przypadku Lowepro (nie wiem jak z Manfrotto) bez sensu jest pytać o jakość czy też trwałość plecaka.

    Rozumiem, że każdy korzysta inaczej z plecaka ale czy dostęp z boku jest czymś co bardzo ułatwia życie ?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja nie kupuję (prawie) plecaków bez dostępu z boku/góry. Dla mnie must have. Ale - ja noszę plecak z korpusem i góra jeden dodatkowy obiektyw. Jeśli bym taszczył kolekcję obiektywów, szybki dostęp z boku chyba by nie był taki kluczowy.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  6. #6

    Domyślnie

    Używam torby jak i plecaka Manfrotto. Torbę kupiłem podczas urlopu, okazała sie zajebiaszcza na spacery. Po czasie dokupiłem plecak miejski, na codzień. Wykonanie jak i design pierwszorzędne, cenowo atrakcyjne, więc już przy Manfrotto zostanę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •