Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie wygaszacz-internet

    Potrzebuje jakiś prosty mały programik który by mi przy uruchomieniu wygaszacza ekranu, rozłączał połączenie z internetem.
    Znacie coś takiego.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #2
    Gaduła Awatar ku6i
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Górny Śląsk/Kraków
    Posty
    1 485

    Domyślnie

    Nie znam wygaszacza, ale jeśli używasz Neo, albo czego kolwiek a'la Dial-up/PPPoE, to kliknij prawym na ikonkę połaczenia w Połączeniach sieciowych (panel sterowania), właściwości, zakładka opcje i w polu "czas bezczynności przed rozłączeniem:" wybierz czas który ci pasuje

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba ku6i podał najlepsze rozwiązanie. Przeca wygaszacz ekranu działa też na zasadzie timeout'u

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Znacie coś takiego.
    Znamy. Mogę Ci coś takiego napisać, ale będzie to kilkaset kilobajtów w pamięci mniej - nie chce mi się optymalizować... Jak chcesz, pisz na priv
    d200 z bandingiem i jakieś tam różne winietujące szkiełka z aberacjami i dystorsjami...

  5. #5

    Domyślnie

    Ja znam.
    Jest taka opcja w firewallu Zone Alarm w mojej starej już wersji 3.7.098 (wersja free), ale jeszcze nie miałem potrzeby tego uzywać. Programik zajmuje jakies 3MB.
    Jakby był potrzebny a niemógłbyś znaleźć to mam gdzieś instalke.
    Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •