Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Szwajacarski proch - Axalp 2021 cz.1

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    BONUS:
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  2. #2

    Domyślnie

    Szwajcaria, tu się oddycha... /za klasykiem/. Dla mnie jedyneczka w tym udanym zestawie, dzięki za bonus - urokliwy.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    mistrzostwo, panie, mistrzostwo!

    1. po prostu rewela, natomiast helikotper trochę ciasnawo, trochę brakuje uroku flar, ale to tak, żeby na siłę się czepić...

    7. też stanowi miłe zaskoczenie. choć następnym razem mógłbyś poprosić o wystrzał w stronę publiczności, lepsze ujęcie by było długą serią trzaskałeś żeby złapać moment wystrzału?

    jakie były czasy naświetlania na 7 i 3?

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki

    Odzio - co do helikoptera to moim zdaniem ciaśniej jest lepiej, w tej sytuacji szerzej nie wyszłoby atrakcyjniej
    Co do 7 - jakoś przez kilka sekund nieustanna seria, acz nie za szybka bo robiona d810... Czas to 1/8000s
    Na 3 czas to 1/100 więc raczej krótki
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

  5. #5

    Domyślnie

    1 i 2 superowo wyszły
    Na 3ce kadrowanie z głową pośrodku bym poprawił a no i gratulka za złapanie pocisku na D810
    Fajowe jest też to gęste, zimne powietrze na 4 i 5.

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie "the best" to 4-ka - świetny kadr i idealny moment (a naprawdę trudno go złapać), gdzie widać wnętrze dysz, a rozgrzane powietrze za nimi jeszcze nie zasłoniło samolotu. 5-ka za to, że pięknie widać opływ rozgrzanego powietrza wokół kadłuba (szczególnie u góry za śmigłem). Tutaj jednak zmniejszyłbym nieco efekt clarity na kadłubie. "Lustro" na poszyciu świetne - można wręcz policzyć odbijające się na kadłubie samolotu pojedyncze drzewa
    Jak patrzę na 7-kę, od razu w uszach mi grzmi ten huk, gdy to coś dociera do celu. Niezapomniane wrażenie. Ja nie wpadłem na to, by próbować złapać ten moment.
    1-ka jakoś mi kompozycyjnie nie leży - za dużo "pustego miejsca" od dołu z prawej. Może lekkie docięcie od lewej od dołu by pomogło...

    PS. Mała prośba do ciebie i Krunza - nie wrzucajcie pojedynczych fotek, bo szybko zginą w otchłaniach forum. Tagujcie tematy nazwą pokazów. Wtedy łatwo je odnaleźć, nawet po latach. Zawsze można przecież założyć jeden wątek i potem dokładać kolejne fotki, nawet pojedynczo.
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  7. #7

    Domyślnie

    Wiem wiem odnośnie tych pojedynczych zdjęć. Jakoś tak wyjątek zrobiłem. Ale i tak tą fotkę wrzucę w drugiej części setu
    D810 + nikkor 500 f/4 vr
    instagram: frogifly

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-10-2021, 15:06
  2. axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 27-01-2013, 20:34
  3. Axalp
    By eskimos in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 09-11-2010, 02:29
  4. Chcecie wiecej Axalp?? No to prosze bardzo... Axalp 2009
    By deoc in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 26-10-2009, 09:04
  5. [ Architektura ] Srebrna Góra i czarny proch...z pleneru GKJ
    By ALF in forum Architektura
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 25-08-2008, 21:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •