Close

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 99
  1. #81

    Domyślnie

    Samsung s21 powinien spełnić te wymagania. Taki bez + czy Ultra, zwykły s21. Bardzo zgrabny telefon.

  2. #82

    Domyślnie

    No właśnie go dziś widziałem, tylko muszę rozeznać wersje kolorystyczne, bo ta ze srebrną, połyskliwą ramką była paskudna.

  3. #83

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    A są jakieś telefony z dobrymi podzespołami (czyli które przez minimum 3 lata zapewnią komfortowe działanie) ale bez gargantuicznych wyświetlaczy? Przymierzałem się dzisiaj do paru modeli i zdecydowanie ekrany 6,5"-6,7" nie są dla mnie. Właściwie jestem zdecydowany na coś z Apple, tj. iPhone 12/13 (ew. w wersji mini ale te są ciut za małe), ale rozważę też coś z Androidem, z tym że nie większe niż LG G6, którego posiadam obecnie, a który ma rozmiary ~150 mm x 72 mm.
    Lubiłem G6. Gdyby nie to, że go rozbiłem to pewnie używałbym do tej pory Zamieniłem na G8s, który jest lepszy, ale jak dla mnie już za duży (choć jak na dzisiejsze standardy to mikrus ). Wypycha kieszeń i ciężko go obsługiwać jedną ręką. W kwestii dobrych fonów z niedużymi wyświetlaczami niestety japcok rządzi. Z androidów to przyglądam się asusowi zenfone 8, chyba nawet go kupię jeśli pojawi się w jakiejś promocji. Większy ekran upakowany w rozmiarze G6 i lepsze bebechy.

    https://sklepasus.pl/telefony-i-akce...ne-8-8gb-128gb

  4. #84

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    No właśnie go dziś widziałem, tylko muszę rozeznać wersje kolorystyczne, bo ta ze srebrną, połyskliwą ramką była paskudna.
    Szary jest ok.

  5. #85

    Domyślnie

    Asus jest fajny. Wcześniej miałem 2-kę z 4 GB RAM-u, co było trochę mało, teraz 5-kę z 6 GB. Ma wszystko co trzeba, działa płynnie i na razie nie myślę o zmianie.

  6. #86
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jak ma być lekki i zgrabny to nie ma problemu żeby kupić, nie koniecznie wtedy pchać się w najlepsze wyśrubowane paramenty albo jakieś gorsze marki, które nie mają zdolności żeby odchudzić super wydajny model.
    Xiaomi Mi 11 lite to przecież tani, wydajny i zgrabny fon 160.53 x 75.73 x 6.81 mm waga 159g, jak za 1300zł, a bywa teraz tez taniej to świetna sprawa.

    Czy dokładanie 5x tyle do ajfona żeby podstawowe rzeczy były podobne ma sens to już musi sobie ktoś sam odpowiedzieć, nawet Samsung wypada dużo korzystniej cenowo bo jednak poprzednie flagowce są super, za to stare ajfony to takie cegły obecnie.

  7. #87

    Domyślnie

    Kupowałem nowy telefon kilka miesiscy temu i zdecydowałem sie na kompromis w postaci: Xiaomi Note 10 Pro - tanio i ma wszystko

    Ale gdybym mial wiekszy budżet to: https://tradingshenzhen.com/en/oppo-...snapdragon-888

  8. #88

    Domyślnie

    Z tymi nazwami xiaomi to bigos, kilka rodzajów numer taki sam

  9. #89
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja już rozgryzłem o co im chodzi z tymi oznaczeniami ale nadal nie wiem po co tyle modeli tłuką.

  10. #90

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    A są jakieś telefony z dobrymi podzespołami (czyli które przez minimum 3 lata zapewnią komfortowe działanie) ale bez gargantuicznych wyświetlaczy? Przymierzałem się dzisiaj do paru modeli i zdecydowanie ekrany 6,5"-6,7" nie są dla mnie. Właściwie jestem zdecydowany na coś z Apple, tj. iPhone 12/13 (ew. w wersji mini ale te są ciut za małe), ale rozważę też coś z Androidem, z tym że nie większe niż LG G6, którego posiadam obecnie, a który ma rozmiary ~150 mm x 72 mm.
    Ja właśnie zanabyłem Samsung Galaxy S10e. Model z 2019 roku. Mały rozmiar owocuje wadą w postaci niskiej pojemności baterii (3100 mAh). Po uruchomieniu zaktualizował się do Androida 12 (9 oryginalnie).
    Być może należało sobie odpuścić owe 10mm mniej (142 vs 152) na wysokości obudowy i brać S21?.
    Dziś włączyłem oszczędzanie energii, zobaczymy czy poza 24h pomiędzy ładowaniami się wyskoczy (100% >>> 35% stanu baterii).
    Na Ceneo są po 1999...2900 zależnie od koloru. Na Allegro 1300 (dostawa z Chin), około 1600 (dostawa z PL, powystawowe, zastępcze pudełka i ładowarki, "małe ryski").
    Ja kupiłem w Mobile City za 1999, oryginalne fabryczne zaplombowane pudełko z całym zestawem. Tylko dystrybucja od naszych południowych sąsiadów, "Ahoj Samsungu!"
    Ale ulotkę można sobie darować a właściwy język ustawić przy pierwszym uruchomieniu.

    Do tej pory w użyciu był 7-o letni Huawei Ascend P7; miesiąc...dwa temu zdechło YouTube, niedawno Flightradar okazało się że nie trybi - to był asumpt do myślenia o wymianie.
    Upadek na chodnik i pajęczyna na plecach decyzję przyspieszyły.
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Transfer zdjęć z aparatu (WiFi) na telefon - programy
    By mistycom in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 20:06
  2. Telefon do fotografowania (jaki?)
    By vuki in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 21:43
  3. Play czy Plus? Jaki telefon w abonamencie?
    By Pawliko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 21:25
  4. jaki procent zdjec w jpg a ile w NEF ?
    By zaza67 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2008, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •