Close

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 99
  1. #1

    Domyślnie Jaki telefon do zdjęć?

    Nie zawsze człowiek ma aparat przy sobie i trzeba się ratować. Jako, że moja G6 już wyslużona to padła decyzja nad wyborem nowego telefonu. Co polecacie?
    Żadne iphony tylko android.
    Budżet tak 1500-2000.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Żeby ułatwić dalszą dyskusje napisz jakie marki fonów wchodzą w grę bo dam ci linki, a napiszesz ze tylko samsung lub coś w tym stylu

  3. #3

    Domyślnie

    Samsung Galaxy A52 5G. Był za 1900 zł, ale teraz chyba nieco droższy (inflacja).

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie inflacja tylko okres black frajerowy czyli trzeba czekać na promocje albo normalne ceny bo A52 bywał normalnie po 1400zł.

    A52s https://telefony.shop/produkt/samsun...-128gb-czarny/
    bywa w innych sklepach za ~1600zł

    No i kwestia czy Xiaomi, POCO lub Realme wchodzi w grę ?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja kupiłem Moto G8 Power, wgrałem apkę Google Camera, która jest domyślną apką do robienia zdjęć w telefonach Google Pixel i mam "prawie" jakość jak w modelu, który słynie z tego że jest bardzo dobry do zdjęć.
    Koszt 700zł, czyli żaden a zadowolenie znaczne. Nie potrzeba przepłacać.
    Już po zrobieniu kilku zdjęć rok temu widziałem gdzie jest potencjał a gdzie wąskie gardło w dzisiejszych telefonach.
    Całą robotę robi odpowiedni soft a robi to doskonale.
    Nikon i podróże ...


  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja testowałem gcam i szału nie robi jeśli appka oryginalna jest dobra, a na słabych kamerkach właściwie robi szybką korektę żeby wyglądało lepiej ale degraduje mocno detal.

  7. #7

    Domyślnie

    Robiłem dokładnie te porównania Moto G8 z Google Pixel 3, w miejscach domowych o kiepskiej jasności, celowo aby zobaczyć odszumianie. Wszystko na Auto, bez kombinowania i utrudniania sobie.
    Różnice wręcz subtelne, w krajobrazie jakość jak z dawnych aparatów hybdrydowych, dlatego sam przestałem nosić aparat.
    Biorąc pod uwagę cenę tego modelu do 2-3 krotnie droższych, pozostawiam bez komentarza. No i czysty Android z wieloma aktualizacjami na bieżąco.
    Nikon i podróże ...


  8. #8

    Domyślnie

    Miałem taki sam dylemat i ja zdecydowałem się na p30 pro z 8 gb ramu. Półroczny egzemplarz kupiłem za 1,8k - jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia w rawach na dużo pozwalają, świetny tryb nocny. Lightroom radzi sobie bardzo dobrze ze zdjęciami (z lenistwa większość zdjęć teraz obrabiam na telefonie)

  9. #9

    Domyślnie

    Soft Gcam też ma tryb nocny, bardzo przydatny, nawet fotografując z ręki jesteśmy w stanie zrobić nieporuszone zdjęcia.
    Nikon i podróże ...


  10. #10

    Domyślnie

    Miałem G9 Play a teraz Samsunga S20 FE, jakość zdjęć z Samsunga dla mnie zdecydowanie lepsza.

Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Transfer zdjęć z aparatu (WiFi) na telefon - programy
    By mistycom in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 20:06
  2. Telefon do fotografowania (jaki?)
    By vuki in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 21:43
  3. Play czy Plus? Jaki telefon w abonamencie?
    By Pawliko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 21:25
  4. jaki procent zdjec w jpg a ile w NEF ?
    By zaza67 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2008, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •