Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 99
  1. #21
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    OnePlus w tym przedziale cenowym nie jest rewelacyjny do foto.

    Zerknij na Redmi Note 10 Pro nadal w cenie ~1070zł ( gwarancja i szybka dostawa ) !!
    Realme GT ale tu cena nie zachwyca bo promocje bywają po 1500zł

  3. #23

    Domyślnie

    A jak to jest aktualnie w Huawei? Czy normalnie usługi googla tam działają? Chodzi mi konkretnie o P30 - bo też o nim myślę żeby zrobić prezent dla małżonki ale musi działać wszystko, bo bardzo dużo korzysta z różnych aplikacji....
    Pozdrawiam
    Marcin

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    P30 działa normalnie ale cena jak za tak wiekowy model jest średnio opłacalne.

  5. #25

    Domyślnie

    Mam p30 pro i działa świetnie, bardzoooo dobre zdjęcia jednak teraz po 3 latach od premiery to tak średnio z zakupem innego niż używanego egzemplarza.

    Telefon ma wiele zalet, ciągle działa bardzo płynnie, bateria ciężko do zajechania jednego dnia a nawet dostanie końcem roku jeszcze jedna duża aktualizacje.

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A jak to jest aktualnie w Huawei? Czy normalnie usługi googla tam działają? Chodzi mi konkretnie o P30 - bo też o nim myślę żeby zrobić prezent dla małżonki ale musi działać wszystko, bo bardzo dużo korzysta z różnych aplikacji....
    Google działają normalnie i tak będzie.

    W rodzinie mamy w p30 pro i te telefony są poprostu świetne wg mnie.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ale od dawna normalne appki do kamerki mają wiele funkcji, typowe to EV, WB, ISO, przysłona, czas ekspozycji itd, w bardziej zaawansowanych wybór AF-S czy AF-C, wielkości punktu śledzenia, typ pomiaru punktowy, strefowy czy matrycowy/cały kadr, do tego sporo bajerów "twórczych" do video i foto, wielokrotna ekspozycja do efektów, do tryby nocnego do astro, panorama ale i składanie dużego formatu z wielu zdjęć, kwestia video to już mega bajery bo nie tylko poklatkowe czy slow motion ale i wielokrotna ekspozycja albo efekty jakie powodują opad szczeki u zawodowych video efekciarzy

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Też tak miałem ale akurat Gcam ściągasz ze strony całego projektu gdzie jest bezpiecznie.
    Przykładowo tu https://www.celsoazevedo.com/files/a...google-camera/
    A zapisują w DNG albo TIFF? czy to tylko wykastrowane jpg?

  8. #28
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Tak zapisują w RAW bo nawet widzę opcję pytanie "konwertować na jpg przed udostępnieniem?"

    ProCam X ma sporo rzeczy poza tymi w/w jako standard sa też przykładowo focus peaking, zebra, histogram, opcje redukcji szumu, ochrona przepalenia...

    Czy te pliki nazywane w fonie jako RAW są pełnoprawnymi plikami DNG to wątpię ale nie wgryzałem się w temat i napiszę uczciwie że z tego nie korzystałem, teraz włączyłem w nowym fonie i zobaczę co to potrafi.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 14-11-2021 o 22:12

  9. #29

    Domyślnie

    Kiedyś była jakaś Nokia co miała DNG i o niczym poza nią nie słyszałem. Ile taki plik u Ciebie waży bez kompresji, to DNG czy TIFF?

  10. #30

    Domyślnie

    Zobacz camerapixel . Ma tiffy, dng


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Transfer zdjęć z aparatu (WiFi) na telefon - programy
    By mistycom in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 20:06
  2. Telefon do fotografowania (jaki?)
    By vuki in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 21:43
  3. Play czy Plus? Jaki telefon w abonamencie?
    By Pawliko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 21:25
  4. jaki procent zdjec w jpg a ile w NEF ?
    By zaza67 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2008, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •