Close

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
  1. #91

    Domyślnie

    Moja małżowinka zanabyła S21 - powiem szczerze, że opad szczęki jakie to ma możliwości foto.
    Pozdrawiam
    Marcin

  2. #92

    Domyślnie

    Ja póki co nadal zarzynam G6 Czytnik linii papilarnych już niestety nie działa, ekran lekko popękany od dawna (tydzień po tym, jak został założony w serwisie, poprzedni - fabryczny - potłukłem bardziej okazale...), przywykłem. Za to pobawiłem się w hakera, wywaliłem większość śmieciowych aplikacji z fabrycznego oprogramowania, i telefon działa dużo płynniej, a bateria trzyma spokojnie ponad 24h, czasem nawet ok. 36h jeśli nie mam czasu na przeglądanie internetu/rozwiązywanie sudoku, tudzież wykorzystywanie telefonu do czynności, do których został wymyślony

    Drugi minus, oprócz wspomnianego czytnika, to coraz gorsza jakość zdjęć, wynikająca z mocno zarysowanego plastiku (a może to szkło) pokrywającego obiektywy.

  3. #93

    Domyślnie

    Mam Mi 10 T Pro 5G /RAM 8GB / ROM 256GB Aparat 108MP i nie narzekam ma wszystko co potrzebne używam od roku -polecam

  4. #94

    Domyślnie

    Sony xperia 5 iii, fajny do momentu jeśli chce sie robić zdjęcia w innym formacie niż basic czyli pro photo, jesli chcemy mieć np. RAw i chcemy mieć wplyw na parametry typu ekspozycja, AF, czas otwarcia itp. to wtedy jedynym sposobem wyzwolenia migawki jest niergonomiczny guzik{jeszcze przycisk glosnosci}, skutkujący poruszonym zdjęciem.W najnowszym Pro1 jest podobnie.
    Nie wiem, czym sie sugeruje Sony amputując możliwość wyzwolenia migawki przez dotyk, może ta funkcja będzie dostępna w modelu super duper pro do n-tej za 100 tys. zł? Zawsze można przejsc na timer 3-10s, ale czy jest to optymalne rozwiazanie, jesli chcemy coś szybko, spontanicznie uchwycić?Z tego powodu Sony xperię uważam za totalną porażkę w "obcej" dla niej dziedzinie czyli foto.)))

  5. #95

    Domyślnie

    Przez 7 lat miałem Nikona P7700 ale jakoś tak wyszło, że go sprzedałem pół roku temu bo nic nie cykałem nim od 2 lat... Z wygody wolałem robić fotki smartfonem. Czasami trochę tęksnię za Nikonem P7700 ale zamiast wrócić do niego chciałbym coś lepszego jakościowo (nie żeby Nikoś był zły) choć pewnie już bez tego fajnego zooma x7. No trudno. Waham się między dobrym smartfonem a używką RX-100 III lub IV. Jeśli chodzi o komórkę to myślałem wyrwać na promce Samsunga S20 FE (może uda się za ok. 1700 nówkę) a jeśli chodzi o kompakty Soniacza to biorę pod uwagę używki choć trochę się cykam, czy mnie ktoś w wała nie zrobi. Ile warto dać za RX-100 III i IV maksymalnie? Pod uwagę biorę również nowego ZV-1 ale na moje potrzeby to chyba za duży wydatek...(?). Będę wdzięczny za doradzenie

    PS. Aha robię filmy i foty w proporcjach 50:50 więc jedno i drugie sprzęt musi jako tako ogarniać

  6. #96

    Domyślnie

    Mam RX-100iii i vi i są ok.Ale zamiast iii i iv wolałbym rx-1oov.Soniaki sa fajne , vi ma znakomity AF , ale sa nieergonomiczne, dlatego używam ich sporadycznie 1-2 w roku.
    Zamiast iii i iv wolalbym też ZV-1, jeśli już.

  7. #97

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź ale no własnie... Wobec sporadycznego użytkowania waham się czy ZV-1 za ponad 3k ma sens... iii używkę na olx widuję w okolicach 1,2k a vi 1,6k patrząc na te w teorii pewniejsze oferty. Też tanio nie jest ale jednak 2-3 razy taniej wyjdzie niż zv-1. W czym wersja v jest lepsza od iv?

  8. #98

  9. #99

    Domyślnie

    V jest lepsza od iii i iv bo ma m.inn. lepszy AF {PD}.Jeśli vi kosztuje 1.6 tys. to sie nie ma co wahać bo nowa to jakieś 3,7 tys.Ja vi kupiłem zamiast zooma do m4/3, lżej i potrzebuje b. rzadko.AF w vi jest znakomity, w Z-1 chyba jeszcze lepszy.Do zwyklego amatorskiego pstrykania spacerowego to rx-100xxx jest naprawde ok!Ja zazwyczaj używam stałek i taki rx-100xxx okazuje sie czasem pomocny, bo ma cały zakres w małym korpusie.Nexa też można kupić, ale gabaryty już nie, zależy co kto szuka.

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Podobne wątki

  1. Transfer zdjęć z aparatu (WiFi) na telefon - programy
    By mistycom in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-07-2021, 20:06
  2. Telefon do fotografowania (jaki?)
    By vuki in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 27-12-2010, 21:43
  3. Play czy Plus? Jaki telefon w abonamencie?
    By Pawliko in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 24-09-2010, 21:25
  4. jaki procent zdjec w jpg a ile w NEF ?
    By zaza67 in forum Foto - technika
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-10-2008, 12:04

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •