Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Sony A7 IV

  1. #21

    Domyślnie

    @MstrG Ależ oczywiście, że możesz się wypowiadać o Sony. Dystans z uwagi na nieposiadanie jest nawet wskazany Mnie natomiast nudzi to narzekanie przy okazji premier, czasem jest to wręcz żenujące. Może dla odmiany ktoś by pochwalił aparat?

    Ludzie się czepili fps. Moim zdaniem to faktycznie chyba najsłabsza strona 4, rok temu 10 fps byłoby ok, dziś już poprzeczka jest wyżej. Widać, że nie chcą zaszkodzić swoim wyższym modelom, a9 i a1. Sądzę że konkurencja pójdzie tą samą drogą po pokazaniu całej gamy aparatów, chcesz fps kup odpowiednie body. Skompresowane (różnie) czy nieskompresowane RAW-y to jak dla mnie nie ma znaczenia dla jakości obrazka, czyste teoretyzowanie. Gorzej, że jak gdzieś widziałem 10fps jest tylko z CFExpress. Myślę, że ciut przesadzili z tym obcinaniem fps, procesor i af spokojnie dałby radę
    @ck_dezerter Menu w 4 masz już zmienione

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    @MstrG Ależ oczywiście, że możesz się wypowiadać o Sony. Dystans z uwagi na nieposiadanie jest nawet wskazany Mnie natomiast nudzi to narzekanie przy okazji premier, czasem jest to wręcz żenujące. Może dla odmiany ktoś by pochwalił aparat?

    Ludzie się czepili fps. Moim zdaniem to faktycznie chyba najsłabsza strona 4, rok temu 10 fps byłoby ok, dziś już poprzeczka jest wyżej. Widać, że nie chcą zaszkodzić swoim wyższym modelom, a9 i a1. Sądzę że konkurencja pójdzie tą samą drogą po pokazaniu całej gamy aparatów, chcesz fps kup odpowiednie body. Skompresowane (różnie) czy nieskompresowane RAW-y to jak dla mnie nie ma znaczenia dla jakości obrazka, czyste teoretyzowanie. Gorzej, że jak gdzieś widziałem 10fps jest tylko z CFExpress. Myślę, że ciut przesadzili z tym obcinaniem fps, procesor i af spokojnie dałby radę
    @ck_dezerter Menu w 4 masz już zmienione
    Aha, że zmienione to OK, tylko ciekawe w którą stronę.... fps zupełnie mnie nie rusza, bo seria mi jest potrzebna w jednym na ok 100 przypadków.
    Nie pomoże sprzętu kupa, jak fotograf d...a...

  3. #23

    Domyślnie

    Menu z A1 I A7SIII, które dali w 4 jest ponoć bardziej przejrzyste.
    https://www.youtube.com/watch?v=zNqUvgREN5s

    Ps. Po około 20 latach używania głównie Nikonów jakoś ogarnąłem Sony i zasadniczo aparat mi nie przeszkadza

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    No i focus breathing compensation. Działa tylko z niektórymi szkłami. Nie chodzi nawet o kundelki. Nie łapią się nawet wszystkie szkła Sony. Choć może to akurat zmienią.
    Właśnie o to mi chodziło, nie wiem dlaczego napisałem focus shift

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Sony ] Sony A7, A7R, A7S
    By cz4rnuch in forum Sony
    Odpowiedzi: 19130
    Ostatni post / autor: 30-08-2023, 22:14
  2. Sony 35/1.8, 85/2.8, 24/2
    By emgieb in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 01-08-2010, 19:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •