Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29
  1. #1

    Domyślnie symbian + irda + nikon = pilot?

    Witam,

    Czy ktos juz kombinowal w ten sposob? Na google szukalem ale nie widze podobnych pomyslow, moze jest jakies oprogrtamowanie za pomoca ktorego moznaby wysylac przez irde w telefonie sygnal do aparatu podobnie jak zwyklym pilotem do aparatu?? Skoro mozna sterowac telewizorami to aparatem chyba tez...mysle sie?

  2. #2

    Domyślnie

    teoretycznie da sie ale softu do tego nie ma.

    Chyba ze znasz kanał jaki ma pilot w nikonie.

  3. #3

    Domyślnie

    kurcze 50 zł chcesz zaoszczędzić ?
    No chyba że Pasjonat z Ciebie i będziesz takie cuś rzeźbił
    ######################
    D50 | T17-50 | 55-200VR | T90

  4. #4

    Domyślnie

    nie no pomysł jest niezły
    Po co kolejny przedmiot, skoro można mieć wszystko w komórce

    Gdyby ktoś coś wykombinował fiufiu, to miałby i uznanie, a może i gotówkę by na tym zarobił
    NIKON

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez shaddixx Zobacz posta
    teoretycznie da sie ale softu do tego nie ma.

    Chyba ze znasz kanał jaki ma pilot w nikonie.
    Soft do tego jest...

    Da sie. Musisz tylko "nauczyc" swoj PocketPC czy co tam masz jaki kod wysyla originalny pilot i szafa gra. No i oczywiscie musisz posiadac odpowiedni soft na PDA.

    P.S. zalenie od softu masz predefinowane kody do popularnych urzadzen, albo w bardziej zaawansowanych mozliwosc "nauki" tzn. strzelasz sygnal z pilota, PDA zczytuje kod, zapamietuje i zalatwione. Od tej chwili twoj PDA jest pilotem do twojego aparatu.
    Ostatnio edytowane przez qwerty1237 ; 05-07-2007 o 18:16
    D700 + N24-70/2.8 + MB-D10 + SB-900 + Slik 700DX Pro + URBAN GEAR U120 Naneu Pro + Canon IXUS 850IS + PQI mPack P800 40GB + Epson R2880 i inne duperele

  7. #7

    Domyślnie

    Tak ale na symbiana nic takiego nigdy nie widziałem. Soft jest ale na windows mobile i PalmOS.

  8. #8

    Domyślnie

    nie prawda, irremote jest na symbiana np S60 v2 i doskonale działa. z tego co pamietam soft kosztuje 19,95$
    D70s+SB600+2Gb CF EIV+...

  9. #9

    Domyślnie

    a na 3rd edition też coś jest albo działa ten cudak irremote ?

    dobra zgogluję

  10. #10

    Domyślnie

    A ja ze swojej strony polecam najtanszego pilota uniwersalnego z allegro. Koszt 5zl, dziala wysmienicie, nawet z jakichs 10 metrow. Jedyna wada to wielkosc pilota ale mi to nie przeszkadza. Z moim D40 ustawiam pilota na firme sanyo i wszystko smiga pieknie.

    Pozdrawiam.
    http://photo.pablodesign.net | D80, D7000, N18-55, N28, N50, N85, T55-200, SB600

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •