Witam,
Czy ktos juz kombinowal w ten sposob?Na google szukalem ale nie widze podobnych pomyslow, moze jest jakies oprogrtamowanie za pomoca ktorego moznaby wysylac przez irde w telefonie sygnal do aparatu podobnie jak zwyklym pilotem do aparatu?? Skoro mozna sterowac telewizorami to aparatem chyba tez...mysle sie?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami