Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    tez mialem. jakosc byla very-Manfrotto. po kilku miesiacach normalnego uzytkowania zamek byl do wymiany (ale ze byl zawijany, to do wymiany nie byl, bo by sie nie dalo) a materialy wysciolki byly zlachane jakbym na nich codziennie spal

    mam nadzieje, ze LowePro tym lepszym tego nie zrobia. bo mimo nastania ery Manfrotto takie plecaki jak Pro Runner BP nadal sa swietne.
    O widzisz, czyli jednak te zamki były felerne... pisząc jakość bardziej miałem na myśli sposób zaprojektowania tych toreb, mi bardzo pasował, dla mnie były bardzo funkcjonalne i wygodne. Co do złachania wyściółki to ja nie zauważyłem tego problemu, choć używałem tej torby ze trzy lata. I nic poza tym zamkiem się nie wydarzyło... Jakby LowePro albo ThinkTank zaprojektował odpowiednik największej TriLight, to bardzo byłbym szczęśliwy

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    O widzisz, czyli jednak te zamki były felerne... pisząc jakość bardziej miałem na myśli sposób zaprojektowania tych toreb, mi bardzo pasował, dla mnie były bardzo funkcjonalne i wygodne. Co do złachania wyściółki to ja nie zauważyłem tego problemu, choć używałem tej torby ze trzy lata.
    a mialem jakas 3N1 kupiona gdzies w 2013 roku (Kata juz byla w lapskach Manfrotto). i te zolte wklady okrutnie byly zmechacone po kilku miesiacach uzytkowania
    no to ty miales cos innego

  3. #13

    Domyślnie

    Pośród różnych wyrzuconych, ciągle od 1997 mam 2 lowepro, kupione w Kanadzie, choć chyba chińskie: małą torbę w ładnym ciemnym zielonym kolorze, na 1 lustrzankę, całkiem współczesny wygląd, i drugą na lustrzankę i 2 obiektywy albo mniejszy aparat - ma mniej współczesny wygląd, nie zlachana, ale nic się nie stało. Chciałem kupić nową tylko ze względu na wygląd i by była mniej z wyglądu 'fotograficzna'.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    Pośród różnych wyrzuconych.
    A co Ci się rozleciało?

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Pas + sakwy (Reporter vs thinkTANK)
    By Raspberry in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-04-2013, 14:39
  2. ThinkTank w Polsce
    By krzysiekmv in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-04-2011, 12:49
  3. ThinkTank Photo
    By lenek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-06-2005, 15:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •