Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cinque Terre

  1. #1

    Domyślnie Cinque Terre



    Liguria, Włochy, cd.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7954MinD.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	1,41 MB
ID:	57176

    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    >>Piękne!
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Ależ "dozujesz" emocje - co kolejne zdjęcie to ładniejsze.
    Nikon FX i Olympus m4/3

  4. #4

    Domyślnie

    Jak z obrazka, super.
    Nikon Z7 Z14-30/4 Z24-70/2,8; S50/1,4;S70-200 2,8; S60-600

  5. #5

    Domyślnie

    No bo to jest obrazek z obrazka
    Elegancko, po krakowsku

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2010
    Miasto
    Czechowice-Dz.
    Posty
    185

    Domyślnie

    Piękne robisz fotografia.

  7. #7

    Domyślnie

    Dziekuje wam za miłe słowa, staram sie robic fotografie kreatywna, moze dla niektorych z was jest zbyt duze nasycenie , ale z czasem kazdy z nas rozwija sie fotograficznie, w pewnym momencie mojej przygody z fotografia doszedłem do wniosku ze operowanie kolorem pozwala utozsamiac sie z miejscem . Wezmy włochy i Norwegie , jeden kraj ciepły i mz. w takich kolorch winien byc przedstawiany , drugi chłodny i surowy i juz wiadomo ze tam kolorystyka bedzie inna . Uwazam ze nie powinno sie usredniac krajobrazu, bo to jest dział w ktorym mozna pokazac zdjecie tak ja autor je widzi, wazne zeby nie przesadzic. Jedno jest pewne krajobraz nie jest fotografia archiwzujaca miejsce, to nie jest fotografia techniczna. Ja uwazam ze jest to obraz malarski ale robiony aparatem. Kazdy z nas jest w mniejszym lub wiekszym stopniu CYFROWYM MALARZEM . Duzo swiatła i kreatywnosci wszystkim nam zyczę

  8. #8

    Domyślnie

    dokładam dzienną wersje tego miejsca


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC7898MinDk.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	1,20 MB
ID:	57281

  9. #9

    Domyślnie

    z tą miejscówka jest taki klops (i z innymi miejscówkami tego typu), że jak by tego nie zrobić to ma się wrażenie, że zdjęcie jest krzywe (a pewnie nie jest) i lewa strona mocno ciąży i ciagnie to w dół. Nie wygląda to jakoś specjalnie urokliwie z tego względu. To chyba trzeba byłoby z drona strzelać by miało ręce i nogi

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    z tą miejscówka jest taki klops (i z innymi miejscówkami tego typu), że jak by tego nie zrobić to ma się wrażenie, że zdjęcie jest krzywe (a pewnie nie jest) i lewa strona mocno ciąży i ciagnie to w dół. Nie wygląda to jakoś specjalnie urokliwie z tego względu. To chyba trzeba byłoby z drona strzelać by miało ręce i nogi

    wiem jak tu sie przywiazuje wage do prostego horyzontu , wiec chyba jest prosto bo sam do tego przywizuje duza wage , jest to miejsce szczegolne, bardzo popularne fotograficznie, rzeczywiscie warunki sa nie do przeskoczenia, zdjecie sie robi z drugiej strony ze sciezki ogrodzonej barierka bo pod nogami znajduje sie morze, a sciezka jest na stoku .

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Cinque Terre
    By akustyk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-03-2021, 16:00
  2. [ Krajobraz ] Cinque Terre
    By akustyk in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-09-2019, 22:40
  3. [ Krajobraz ] Cinque Terre
    By kwscore in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-10-2017, 16:38
  4. [ Krajobraz ] Cinque Terre - Manarola
    By mascar in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-09-2016, 19:14
  5. Cinque Terre
    By TOP67 in forum Turystyka fotograficzna
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-09-2016, 09:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •