Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31

    Domyślnie

    Sprzedawca zwrócił mi pieniądze za aparat.
    Sprzęt ponownie wystawił na allegro, tylko tym razem zaznaczył "Aparat ma niewielkie pękniecie korpusu jak na zdjęciu. przy normalnym użytkowaniu jest mało widoczne"

  2. #32

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RMC Zobacz posta
    Faktycznie wyczytałem co inne (że taki aparat był od poczatku).

    Sam sobie zaprzeczasz trochę... "widocznie było na tyle minimalne że gołym okiem nie było widać"

    Dla mnie to brzmi:
    1. Kupiłem aparat ok
    2. Po miesiącu w "cudowny sposób" się pojawiło pęknięcie
    3. Pasuje teraz zwalić na sprzedawcę... i jak to najlepiej zrobić by musiał oddać kasę.

    Nie moje klimaty, nie chce wchodzić w dalsza polemikę jak to dokonać ani analizować jak to mogło powstać.

    Jeśli dalej coś nie doczytałem, umknęło mi to sorry.
    Tez tak myslalem. Wez do reki d7500 lub d750 i zobacz jaki to ma rozmiar fizyczny. Chociaz wzmianka o szczegolowym ogladaniu moze wygladac dziwnie. Zdjecie z watku to wrecz makro. Na zdjeciach z aukcji widac to pekniecie, jezeli zaingeruje sie w cienie lub zrobi zwykly negatyw zdjecia. Rysa powtarza sie w 80% przypadkow. Moze bylo poklejone i wylazlo. Druga sprawa to mail od sprzedawcy, ktory chce naprawiac. Niech wysyla do studio5s i robi. Dostanie papier, aparat bedzie skalibrowany i po sprawie. Elektronika wytrzyma, szkielka sa cale. Tu chodzi tylko o pekniecie gornego panelu.

    ps: niefortunnie pisalismy w tym samym czasie gratuluje pozytywnego zakonczenia, RMC nie czytal ani nie analizowal zdjec

    ps2: doloz 2k, kup se nowe Z5 z ftz na gwarancji :P potem znowu doloz na szklo
    Ostatnio edytowane przez bomkallo ; 07-10-2021 o 21:42

  3. #33

    Domyślnie

    O ile to jest ten sam nikon z pęknięciem ( ?! ) to ma już wg. sprzedawcy ponad 21000 klatek szok...

  4. #34

    Domyślnie

    re up: oink... https://allegro.pl/oferta/nikon-d750...wa-11259710633

    Elektronika sie nie sypie, nawet jakby ktos celowo rzucil nim o sciane. Problem to tylko kalibracja optyki/luster. No ale, cena w sumie dobra. Za 2.5 bym wzial, gdybym mial niepotrzebne

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Podobne wątki

  1. Nikon D700 pęknieta obudowa - naprawa
    By JarekJaworowski in forum Serwis
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 30-05-2016, 10:48
  2. Pęknięta obudowa D700
    By cojest in forum Serwis
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 12-12-2013, 08:19
  3. pęknięta obudowa D800
    By bishek in forum Serwis
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 30-06-2013, 10:33
  4. Pęknięta obudowa w D200
    By Girdian in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-07-2010, 10:12
  5. Pęknięta obudowa D80
    By vertigo in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 12-03-2008, 16:11

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •