Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    tak.
    niestety ten studio to tez proteza. nie moge uwierzyc, ze program wypuszczony przez jednego z liderow swiatowych w fotografii po pol roku egzystencji na rynku ma niedzialajaca fukcje undo. smiech przez lzy.
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  2. #12

    Domyślnie

    Darmowe to co. Ja siedzę ostatnio w programach u wielkiego producenta i walczę z dziwnymi awariami, z których część można rozwiązać utartą drogą a z częścią przypadków trzeba kombinować za każdym razem.
    Windows update nie miałeś w międzyczasie? Wszystko mogło zaszkodzic, np. nowe wersje c++, baz danych, dll, sterowniki grafiki

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez HYPER Zobacz posta
    tak.
    niestety ten studio to tez proteza. nie moge uwierzyc, ze program wypuszczony przez jednego z liderow swiatowych w fotografii po pol roku egzystencji na rynku ma niedzialajaca fukcje undo. smiech przez lzy.
    Undo jest pod zakładką edit. Można też cofać za pomocą CTRL + Z. U mnie działa. Jaki masz system operacyjny?

  4. #14

    Domyślnie

    Najgorsze, co możecie odpowiedzieć to "a u mnie działa"
    Podejrzewam coś z grafika, i środowiskiem. C++ runtime, .net no i sterownik

  5. #15

    Domyślnie

    Nie no Panowie badzmy powazni.
    W studio nie dziala ani undo spod zakladki edit ani skrot klawiaturowy.
    Dokladnie jak u innych uzytkownikow: https://nikongear.net/revival/index.php?topic=9885.0

    i tu z review petapixel:

    https://petapixel.com/2021/03/05/nik...ll-get-better/

    "The next grievance — and this one is particularly important — is currently there are no “undo/redo” features for quick mistakes you may make while editing in the app.
    The tools are there, but they simply do not work in its current release.
    They’re actually greyed out and unavailable to be used.
    If you make a mistake (like the retouching brush above), the only way to undo it is to revert to the “original value” on that particular edit."

    i jeszcze:

    Wersja Windows 10 Home
    Wersja 21H1
    Zainstalowano dnia ‎21.‎07.‎2020
    Ostatnio edytowane przez HYPER ; 30-09-2021 o 20:29
    Nikon E600, E800, D810 i dużo obiektywów

  6. #16

    Domyślnie

    Teraz się pogubiłem - ten retouch brush nie działa w NX Studio czy NX-D. Bo Twoje posty nr 9 i 11 jakby przeczą same sobie. Jeślio chodzi o NX-D to Windows 10 może być źródłem problemu. Ja ma ten program na dwóch komputerach. Na W7 działa bez problemów, natomiast na W10 Pro co chwila mi się zawiesza. Być może w związku z wprowadzeniem NX Studio, Nikon odpuścił sobie kompatybilność starszego programu z W10.
    Ostatnio edytowane przez markB ; 01-10-2021 o 11:15

  7. #17

    Domyślnie

    Może jakieś aktualizacje win10 da się odinstalować, chyba któraś popsuła nxd, może najnowsza

  8. #18

    Domyślnie

    NX-D nie działa brush size. W związku z tym zainstalowałem NX Studio w nadziei, że problem się rozwiąże. W studio brush size działa jak powinien,... ale nie działa funkcja undo (nie tylko u mnie jak widać a globalnie).

  9. #19

    Domyślnie

    Sprawdziłem, ze faktycznie w NX Studio Undo jest szare, czyli nieaktywne. Ale to niejedyna szara funkcja. Podobnie wyglądają np. Save i Save as. Trzeba chyba napisać do Nikona o co tu chodzi.

  10. #20

    Domyślnie

    Przeszło na wersję płatną?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Capture NX 2 rozmiar odbitek
    By Mont in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-02-2016, 20:29
  2. Capture One 9 - Brush settings
    By rambobambo in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-01-2016, 22:10
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 22-01-2012, 18:50
  4. www.o2.pl - awaria czy tylko mi zniknął serwis?
    By gregory_21 in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 23-07-2011, 13:24
  5. Zniknął dźwięk klikania w IE na Forum.
    By wasilewk in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 06-03-2011, 10:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •