Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: na dobranoc

  1. #1

    Domyślnie na dobranoc

    sóweczka wieczorową porą

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_8479.jpg
Wyświetleń:	446
Rozmiar:	777,3 KB
ID:	56496
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  2. #2

    Domyślnie

    Swietna fotografia, gratuluje

  3. #3

    Domyślnie

    O rety... Sówka, światło, nieostrości... Po prostu magia!

  4. #4

    Domyślnie

    Świetna . Darku tego roczna czy szuflada .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostek Zobacz posta
    Świetna . Darku tego roczna czy szuflada .
    2021 tego roczna
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  6. #6

    Domyślnie

    Już to chyba kiedyś pisałem - zaklinacz sówek. :P
    "...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Windmill
    Pstrykoaparat + obiektywy + okulary korekcyjne -10.5 dioptrii.
    "Don Kichote to zły człowiek był..."

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    Swietna fotografia, gratuluje
    dzięki, miło że zaglądasz
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Dobranoc
    By MK_2 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-08-2014, 15:04
  2. [ Krajobraz ] Na dobranoc...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-11-2011, 10:57
  3. [ Krajobraz ] Dobranoc
    By Paablitos in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-09-2011, 17:22
  4. [ Krajobraz ] Dobranoc.
    By Nikonozaur in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-10-2010, 14:21
  5. [ Krajobraz ] Las na dobranoc...
    By nothing in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 13-04-2009, 20:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •