Close

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 73
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    Nie mam Playstation, mam alfę i nawet czasem robię zdjęcia, zamiast głowić się, który Tamron/Sigma przestanie działać po aktualizacji
    A co to Tamron i ta Sigma?

    Dobra wyguglowalem, jakies obiektywy. Nie kupuje, sam nie chce skrecac po roku luzów i bawic sie z dockami.
    Ostatnio edytowane przez Zdebik ; 29-09-2021 o 11:17

  2. #12

    Domyślnie

    Kto zabroni bogatemu

    O to chodzi, że w Sony nie musisz bawić się dockami Ewentualną aktualizację robisz podpinając aparat i obiektyw do kompa.

    Mam akurat dwa nowsze Tamrony (Nikon i Sony). Nic nie skręcałem, co ciekawe obydwa są uszczelnione, dość rzadko czyszczę matryce. Oczywiście wybór szkieł Sony jest spory jeśli kogoś stać

  3. #13

    Domyślnie

    @poste, tak jak pisałeś każdy kiedyś pewnie myślał o przesiadce na Sony. Mnie trzymały szkła i dobrze. Dziś mam R5 i stare szkła jako tako działają. Pociąg do Sony minął i szybko chyba nie wróci.

  4. #14

    Domyślnie

    Przecież do niczego Cię nie namawiam Może nie każdy ma w domu liczydła, ale kalkulator w telefonie już tak Łatwo sobie wszystko policzyć, a opowieści o niewygodnej obsłudze Sony odłożyć na półkę z bajkami.

    Ostatnio jest nienaturalna cisza z promocjami Sony. Mam nadzieję, że to cisza przed burzą

  5. #15

    Domyślnie

    A7iii chodziła po 7500 nówka teraz... myslisz,że będzie korzystniej jak zapowiadana IV wyjdzie czy w BF dopiero będzie ta burza? bo jak widze ceny używek to jakieś czekanie na jeleni.. )

  6. #16

    Domyślnie

    Większość cen używanych obiektywów w każdym systemie nie spełnia oczekiwań ewentualnych nabywców

    Przyglądałem się bliżej promocjom w Sony w ostatnich dwóch latach. Najtaniej bywało moim zdaniem w grudniu, szczególnie między Świętami a Nowym Rokiem. wszystko zależy od tego, czego akurat szukasz. Poza tym aktualnie królują braki w zaopatrzeniu, więc trudno coś do końca przewidzieć.

  7. #17
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez g69 Zobacz posta
    A7iii chodziła po 7500 nówka teraz... myslisz,że będzie korzystniej jak zapowiadana IV wyjdzie czy w BF dopiero będzie ta burza? bo jak widze ceny używek to jakieś czekanie na jeleni.. )
    Sony nigdy na BF nic nie robiło, raczej trafiało się w momencie jak wprowadzali sami jakieś cashback i sklep dodawał coś od siebie.

  8. #18

    Domyślnie

    Można sobie prześledzić jak to było w zeszłym roku. Zimowa promocja ruszyła w październiku, w sumie wtedy były równolegle 3 promocje, które się sumowały. Na najlepsze ceny trzeba było poczekać do połowy grudnia, pojawiały się wtedy obniżki większe niż oficjalny cashback. Ciężko trafić w miarę nowy używany sprzęt Sony znacząco taniej niż w promo.

  9. #19
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2016
    Miasto
    w szuwarach
    Posty
    159

    Domyślnie

    Fajnie się to czyta, poszukiwania trwają, do wyboru coraz bliżej, po podsumowaniu wartości sprzętu wyszło że mogę zaszaleć, nawet na bogato

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paapaj Zobacz posta
    Jak w temacie,przyszedł czas na zmianę,szukam body które będzie najlepsze do focenia ptaków,różnorodność body Sony trochę mnie wprowadza w chaos,które będzie najlepsze.Wiadomo że chodzi o Af i wszystko co się w tym zawiera,szybkośc zapisu,bufor,śledzenie.Mam dużo optyki Nikona i w tym momencie potrzebna będzie przejściowka bo inaczej się nie da.Co byście mi polecili?
    Pytanie po co.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 TT50/1.2||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. powrót do nikona z sony (fx czy dx)
    By FrancisBegbie in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-05-2018, 07:35
  2. przejście z sonolty na nikona.
    By a700 in forum Obiektywy 24-75mm
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-06-2009, 15:07
  3. Przejście M42 na bagnet Nikona do D70
    By Valdek_Tychy in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 16-06-2005, 23:31

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •