Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Lampa Błyskowa do Z5

    Hej, polećcie proszę jakąś dobrą lampę do Z5. Mam na oku Yongnuo YN565EX III ale nie wiem czy będzie pasować na sanki Z5 i czy wgl jest ona odpowiednia do formatu FX bo nie mogę znaleźć takowych informacji albo źle szukam. Z góry dziękuje za odpowiedzi

  2. #2

    Domyślnie

    Na dobry poczatek stroboss 60N, nie myl z basic. Najlepiej od razu dwa + navigator x2 i mozna sie bawic

    ps: o ewentualna kompatybilnosc dopytaj na quadralite, cyfrowe.pl lub patrz na godoxy, watpie zeby nagle standardy sie zmienily. Cos tam pisza, ze "The Z50 internal flash doesn't support optical wireless. You'll need a Commander-capable Speedlight in the hot shoe for that."

    ps2: dopytaj, bo doczytalem, ze nikon znowu cos kombinowal, ale strobosy to fajna linia
    Ostatnio edytowane przez bomkallo ; 19-09-2021 o 00:27

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Na dobry poczatek stroboss 60N, nie myl z basic. Najlepiej od razu dwa + navigator x2 i mozna sie bawic

    ps: o ewentualna kompatybilnosc dopytaj na quadralite, cyfrowe.pl lub patrz na godoxy, watpie zeby nagle standardy sie zmienily. Cos tam pisza, ze "The Z50 internal flash doesn't support optical wireless. You'll need a Commander-capable Speedlight in the hot shoe for that."

    ps2: dopytaj, bo doczytalem, ze nikon znowu cos kombinowal, ale strobosy to fajna linia
    Tylko, że ja potrzebuje do Nikona Z5 bo on nie ma wbudowanej lampy a nie do Z50 ?

  4. #4

    Domyślnie

    Stroboss 60 sprawdzony w bojach, dobrze się sprawdza i można tanio kupić albo poszukać używki np. SB700 nikonowskiej, za dobry piniądz można kupić też.
    Z5 + Viltrox 85mm + 3x strorobss 60

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Photograph35 Zobacz posta
    Hej, polećcie proszę jakąś dobrą lampę do Z5. Mam na oku Yongnuo YN565EX III ale nie wiem czy będzie pasować na sanki Z5 i czy wgl jest ona odpowiednia do formatu FX bo nie mogę znaleźć takowych informacji albo źle szukam. Z góry dziękuje za odpowiedzi
    Nikon Z5 ma takie same sanki jak Nikony DSLR, więc ta lampa na nie wejdzie i będzie działała w i-TTL (dowód tutaj: https://www.bhphotovideo.com/c/acces...REG-48200?pn=2). Pokrywa FX.

Podobne wątki

  1. VR i lampa błyskowa
    By Photec in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-05-2013, 14:22
  2. Lampa Błyskowa W D40
    By Bareja in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-02-2011, 23:30
  3. Lampa błyskowa do 500 zł
    By Wojtasss in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 25-09-2009, 11:49
  4. lampa (nie błyskowa*
    By @rek in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-10-2007, 07:25

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •