Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Mini plecak/kabura

    Szukam minimalistyczny plecak a raczej kaburę z szelkami w formie plecaka na Nikona Z6+ 24-40 f4. Czy ktoś może mi polecić coś lekkiego minimalistycznego bez dodatkowych przegródek wnęk i innych byłbym wdzięczny.

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj, minimalistyczny futerał/kabura w formie plecaka? Nie wiem, czy znajdziesz, bo mi nic takiego do głowy nie przychodzi. Owszem futerały są i to całkiem sporo ich jest, ale mają one raczej formę torby na ramię - niemniej możliwe, że by Ci się spodobały, bo są minimalistyczne. Łatwo je znajdziesz w necie i to zarówno oryginalne Nikona, jak i innych firm. Wiem, że są też takie trójkątne plecaki/pokrowce firmy Camlight, które całkiem fajnie się prezentują. Ale na żywo nie widziałem.

  3. #3

    Domyślnie

    Zawsze można pokombinować z takim np. Lowepro ProTactic TLZ 70 AW... Ja z nim jeżdżę rowerem (podwieszam na ramię i spinam się w pasie, dzięki czemu po przesunięciu go na plecy nie zsuwa mi się po przodu podczas jazdy). Ma uchwyty na sprzączki w takich miejscach, że klasyczny mini-plecak z tego też można by było zrobić. Kwestia dokupienia odpowiednich pasków...
    FOTO-ZABAWKI SPRZEDANE.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mogę ci polecić plecak w kształcie “niezniszczalnego kwadraciaka” Dokładniej chodzi mi o Tamrac G-Elite G26 - mieści się w nim wszystko co trzeba!

  5. #5
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Już mam Camrock

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdź Lowepro m-Trekker. Mam nerkę i wchodzi tam D750 z małym szkłem, albo Z50 z 24-120/4 i FTZ.

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    A przeczytałeś mój post? Jak ja to niby mam na plecach nosić?

  8. #8

    Domyślnie

    Nerka ma na tyle długi pasek, że można ją nosić również na plecach przewieszoną przez ramię. Tu masz przykłady: https://www.cyfrowe.pl/aparaty/lowep...20-czarna.html

  9. #9
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Nie będzie to wygodne zwłaszcza że potrzebuje to na rower. Ten mój camrock ma właśnie klamry na szelki ale skubany ciężki jest. Ile waży ta torba? I możesz umieścić w niej Z6plus24-70 jak to wygląda?

    PS Wygląda nawet fajnie ale kurczę już kupiłem tą. PO obejrzeniu filmików powiem Ci że chyba właśnie ją bym kupił. Ale teraz po ptokach jest
    Ostatnio edytowane przez manfred ; 15-02-2022 o 14:50

  10. #10

    Domyślnie

    Właśnie z myślą o rowerze ją kupiłem i sprawdza się bardzo dobrze. Na rowerze jako nerka z zawartością z tyłu, na spacerach jako torba na ramię. Lekka jest, bo po prawdzie to zabezpieczeń w postaci gąbek za dużo w niej nie ma. Z6 i 24-70 nie mam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Plecak większy od Mini Trekker AW
    By nieludzki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-06-2013, 07:54
  2. Fomei Panther 600 mini, test mini
    By marekb in forum Studio - sprzęt i praca w studiu
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-06-2011, 20:43
  3. [ Krajobraz ] Mini, mini [wyprodukowane przez grafa]
    By autograf in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 30-01-2009, 00:47
  4. Kabura.
    By Maciej in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 05-12-2006, 16:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •