Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2016
    Miasto
    w szuwarach
    Posty
    161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiak76 Zobacz posta
    Z tymi bateriami to bym tak nie przesadzał, Z6 II ostatnio po wykonaniu około 600 zdjęć miałem połowę baterii jeszcze. Darek Breś kiedyś wspominał, że na jednym zleceniu zrobił ponad 2 tysiące na jednej baterii.

    W D850 i D500 już bym nie szedł choć to dobre aparaty, ale jak to moja koleżanka mówi "śmierdzą myszką"

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Idziesz na zdjęcia,zabierasz power bank plus kabel i spokojnie sobie doładowujesz akku,w zasadzie nie żadnego poblemu z prądem,a jak masz jeszcze grip podpięty to zero stresu

  2. #12

    Domyślnie

    Ponieważ się nie znam, to się wypowiem Sądzę, że w przypadku kilkugodzinnego siedzenia w czatowni i prowadzenia długich obserwacji przez wizjer/ekran, problem baterii w bezlustrach wynika z ciągłej pracy matrycy oraz wizjera/ekranu, i to najbardziej wpływa na żywotność akumulatora.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lukasz_kk Zobacz posta
    Ponieważ się nie znam, to się wypowiem Sądzę, że w przypadku kilkugodzinnego siedzenia w czatowni i prowadzenia długich obserwacji przez wizjer/ekran, problem baterii w bezlustrach wynika z ciągłej pracy matrycy oraz wizjera/ekranu, i to najbardziej wpływa na żywotność akumulatora.
    Jak się odstawi oko od wizjera to się nie świeci. Problem rozwiąże duży powerbank, ale chyba zadziała to dopiero w Z6II/Z7II
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  4. #14
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    02 2016
    Miasto
    w szuwarach
    Posty
    161

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MstrG Zobacz posta
    Jak się odstawi oko od wizjera to się nie świeci. Problem rozwiąże duży powerbank, ale chyba zadziała to dopiero w Z6II/Z7II
    Używam,działa.Jak jesteś w czatowni zawsze jest moment na doładowanie,podpięty powerbank automatycznie zaczyna ładować po wyłączeniu zasilania,kwestia czujności refleksu itd w momencie gdy trza wybudzić sprzęt...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    U mnie w Z6II plus grip i power bank,na cały dzień bez problemu

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paapaj Zobacz posta
    Używam,działa.Jak jesteś w czatowni zawsze jest moment na doładowanie,podpięty powerbank automatycznie zaczyna ładować po wyłączeniu zasilania,kwestia czujności refleksu itd w momencie gdy trza wybudzić sprzęt...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    U mnie w Z6II plus grip i power bank,na cały dzień bez problemu
    Bardziej chodziło mi o to, że Z6II/Z7II ma ładowanie nawet na włączonym body, co w takiej czatowni by miało sens.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  6. #16

    Domyślnie

    @Szydlarz, jak myślisz o przesiadce na Ztki, bazując na Mortenie, weź pod uwagę, że on na MkII jedzie.
    Na liście dalej Z6 ma, ale na filmach (choćby ten ostatni ze Svalbardu) widać doczepiony grip.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    @Szydlarz, jak myślisz o przesiadce na Ztki, bazując na Mortenie, weź pod uwagę, że on na MkII jedzie.
    Na liście dalej Z6 ma, ale na filmach (choćby ten ostatni ze Svalbardu) widać doczepiony grip.
    Morten długo jechał na Z6 z gripem i nie narzekał.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiak76 Zobacz posta
    Morten długo jechał na Z6 z gripem i nie narzekał.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Miał (a może i dalej ma) Z6 i Z7. No i chyba tak idealnie nie było, skoro Canony Rki też sprawdzał.
    No i jeszcze dłużej na D5 i D850 jechał.
    ¯\_(ツ)_/¯
    A skoro jest teraz ambasadorem Nikona, to pewnie i Z9 niedługo zobaczymy.

    Wysłane za pomocą miodożera na hulajnodze.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #19

    Domyślnie

    @OjTam Były chyba dwa albo 3 filmy jak Morten miał ze sobą canon`y. Ciekawe jakby się sprawy potoczyły gdyby Nikon nie wydał Z6 i Z7 MkII, ale za rogiem Z9 więc już wiadomo czym będzie Morten pstrykać za jakiś czas .

  10. #20

    Domyślnie

    Mnie to zastanawia, dlaczego Sony nie testował.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Fotografia przyrodnicza Nikkor 200-500 czy Sigma 60-600
    By wilczek36 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 03-10-2020, 00:01
  2. Fotografia przyrodnicza a konkretniej: wróble.
    By Rycerz in forum Nikon - D100-D850, Df
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 11-08-2018, 12:39
  3. Fotografia przyrodnicza nikkor 300 f4 czy sigma 120-300 f2.8
    By kaj55555 in forum Teleobiektywy od 70 >
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 15-09-2015, 20:12
  4. Fotografia przyrodnicza - ptaki, wiewiórki itp
    By Martix in forum Fotografia - tematy ogólne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-01-2010, 10:08

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •