Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie Nikon D750 - Akcja serwisowa wymiany migawki

    Witajcie.

    Czy ta akcja dalej jest dostępna ?
    Bo kurczę na stronce '' Fotopolis.pl '' znalazłem news jak to zrobić i jest podany odnośnik do stronki Nikona gdzie wpisuję się ten nr seryjny aparatu i dalsze kroki ale nie działa już
    Jest jakiś jeszcze sposób na sprawdzenie tego czy dany nr seryjny kwalifikuje się na wymianę migawki ? czy trzeba kontaktować się bezpośrednio z Nikon ?

    I jeszcze jedno pytanie bo nie chcę zakładać nowego tematu. Czy warto kupować aparat z przebiegiem 298 407 z obiektywem Nikkor Obiektyw AF-S 24-120 mm f/3.5-5.6G IF-ED VR za 3k ?
    A drugą opcję mam z przebiegiem 205 ale samo body z oryginalnym wyposażeniem za 2400 zł ?

    Dziękuję za odpowiedzi

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Photograph35 Zobacz posta
    Witajcie.

    Czy ta akcja dalej jest dostępna ?
    Bo kurczę na stronce '' Fotopolis.pl '' znalazłem news jak to zrobić i jest podany odnośnik do stronki Nikona gdzie wpisuję się ten nr seryjny aparatu i dalsze kroki ale nie działa już
    Jest jakiś jeszcze sposób na sprawdzenie tego czy dany nr seryjny kwalifikuje się na wymianę migawki ? czy trzeba kontaktować się bezpośrednio z Nikon ?

    I jeszcze jedno pytanie bo nie chcę zakładać nowego tematu. Czy warto kupować aparat z przebiegiem 298 407 z obiektywem Nikkor Obiektyw AF-S 24-120 mm f/3.5-5.6G IF-ED VR za 3k ?
    A drugą opcję mam z przebiegiem 205 ale samo body z oryginalnym wyposażeniem za 2400 zł ?

    Dziękuję za odpowiedzi
    Udało się i sprawdziłem nr seryjny tego z przebiegiem 205 k i nie jest dotknięty problemem

    Także prosiłbym tylko o rady odnośnie tego czy warto brać któryś aparat ? czy lepiej dołożyć i kupić z o wiele niższymi przebiegami ?

  2. #2

    Domyślnie

    zadzwoń do Nikona i podaj nr seryjny - Ci sprawdzą.
    Albo najszybciej wyślij maila, odpisują na maile także luzik
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    zadzwoń do Nikona i podaj nr seryjny - Ci sprawdzą.
    Albo najszybciej wyślij maila, odpisują na maile także luzik
    Wiesz co, jakimś cudem wpisałem w google jeszcze raz i wyskoczyła mi działająca strona Nikona a dokładniej taki link '' https://service.nikonrepair.eu/seria...px?Language=PO '' więc sprawdziłem i nie są wymagane wymiany

    Bardziej mi chodzi czy opłaca się kupić aparat z przebiegiem 300 k ale z obiektywem za 3 k czy z przebiegiem 205k bez obiektywu za 2400 zł ?

  4. #4

    Domyślnie

    Ewentualnie 10-20k przelotu za 4k. 2 lata temu za 20k + grip (zamiennik) i dwie baterie dalem z 3.5. Nowych nie ma, a Z6II kosztuje 9k, moze stad taki zonk cenowy.

    Na akcje szly modele sprzed 2016, a tak naprawde nie ma to zadnej zasady. Jak padnie to padnie.

    Rzuc okiem na gieldy fejsowe. Polska gielda fotograficzna i nikon - gielda sprzetu.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bomkallo Zobacz posta
    Ewentualnie 10-20k przelotu za 4k. 2 lata temu za 20k + grip (zamiennik) i dwie baterie dalem z 3.5. Nowych nie ma, a Z6II kosztuje 9k, moze stad taki zonk cenowy.

    Na akcje szly modele sprzed 2016, a tak naprawde nie ma to zadnej zasady. Jak padnie to padnie.

    Rzuc okiem na gieldy fejsowe. Polska gielda fotograficzna i nikon - gielda sprzetu.
    Wiesz co, podjąłem decyzję i wezmę tego za 3k z przebiegiem 300k. Jak padnie to padnie migawka a jak wytrzyma to pod koniec roku zmienię na nową bo już kontaktowałem się z autoryzowanym serwisem Nikona w tej sprawie.

    Ale zajrzę na te giełdy

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie warto za 3000 z takim nalotem. Zużywa się nie tylko migawka. Rozważ Z 5, jest teraz w promocji, chyba że Cię bardzo ogranicza budżet.

    Edit: doczytałem jeszcze raz, że te 3000 to w komplecie z niezłym kitowym obiektywem, to trochę zmienia postać rzeczy

  7. #7

    Domyślnie

    To zaden obiektyw, to kit 3.5+. Niezly to moze bylby 24-120 f/4 - spacer-zoomek. Przebieg 300k to moze za 1500. Wymiana migawki o ile nie rozstrzaska czegos po drodze to chyba okolo 1k + energia na wysylke i takie tam. Procz migawki sa jeszcze takie rzeczy jak wizjer, gumy, naciag lustra (dedukuje, ze osobno). To jakis fejk? Autoryzowany serwis nikona to w ogole istnieje?

  8. #8

    Domyślnie

    Aaaa, rzeczywiście to nie f/4. Czas iść spać... To w takim razie ponawiam swoje pierwotne zdanie - w tej cenie, z tym przebiegiem, nie warto.

  9. #9

    Domyślnie

    Z takim przebiegiem aparat można wziąć za max 1000 zł do nauki a nie do focenia biorąc pod uwagę wymianę migawki. 300k to szrot a nie aparat, tu może być wiele zużytych elementów.
    Rozejrzyj się jeszcze w segmencie bezlueter może coś ci podpasuje. D750 do dobry aparat (mam więc wiem co mówię) ale nie z takim przebiegiem.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Krzysztofh Zobacz posta
    300k to szrot a nie aparat,
    Z takim przebiegiem to można by o jednocyfrówce myśleć. Nie o D750. Chyba, że faktycznie poniżej 1k by był.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. D750 akcja serwisowa wymiany migawki
    By olciak in forum Serwis
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-03-2021, 23:57
  2. Nikon D750 akcja serwisowa wymiany migawki
    By Tomas24 in forum Serwis
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 29-10-2017, 16:37
  3. Koszt wymiany migawki NIKON D3
    By Otiv in forum Serwis
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 17-05-2012, 10:12
  4. Niektore akku EN-EL15 do wymiany, Akcja serwisowa nikona!
    By terrago in forum Systemy zasilania aparatów
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-04-2012, 22:24
  5. Akcja serwisowa D5000
    By RAQ in forum Nikon - D40-D90 i D3000-D7500
    Odpowiedzi: 426
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 18:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •