Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Toyota Supra MK V Nocą

    Dobry Wieczór,

    dziś wrzucam kontrowersyjny przez mariaż z BMW model Toyoty. Kolejna generacja długo wyczekiwanego coupe klasy gran tourismo stało się bliźniakiem małego roadstera spod znaku szachownicy. Projekt owszem, kontrowersyjny, ale ma w sobie coś. W tej konkretnej sztucę karoseria oklejona została bezbarwną folią o satynowym wykończeniu. Sporotwy charakter podkreśla wzór inspirowany modelem Manhart Supra. Nikon D600 + Tamron 28-75 + Yongnuo360s.


    1Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_007-2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	318,2 KB
ID:	55836
    2Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_002-2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	501,9 KB
ID:	55837
    3Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_001-2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	384,4 KB
ID:	55838
    4Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_006-2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	497,4 KB
ID:	55839
    5Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_005-2.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	592,7 KB
ID:	55840
    6Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_003-2.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	531,2 KB
ID:	55841
    7Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SUPRA_SM_004-2.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	494,3 KB
ID:	55842

  2. #2

    Domyślnie

    #1 - żółty słupek sympatycznie uzupełnia auto o podobnej kolorystyce. Szkoda, że czarne drzwi zrobiły pustkę za autem.
    Szkoda też na #3 tego białego vana wyrastającego zza Supry.
    Jakoś to auto widziałbym na środku pasa startowego lub chociaż długiej prostej w mieście ze światłami czekającymi na zielone.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    #1 - żółty słupek sympatycznie uzupełnia auto o podobnej kolorystyce. Szkoda, że czarne drzwi zrobiły pustkę za autem.
    Szkoda też na #3 tego białego vana wyrastającego zza Supry.
    Jakoś to auto widziałbym na środku pasa startowego lub chociaż długiej prostej w mieście ze światłami czekającymi na zielone.
    Oj, w ilu ja miejscówkach widziałem tą Suprę...
    Znów, podobnie jak z Mustangiem ograniczał mnie plac, na którym znajduje się studio wrappingowe. Nie chciałem 1:1 powtórzyć zdjęć Mustanga więc zdecydowałem się na eksperymenty - np. z busem w tle bardziej widział bym tam wraki jakichś wyścigówek, ale do dyspozycji były tylko ten bus i ciężarówka

  4. #4

    Domyślnie

    Co do jedynki to pełna zgoda z przedmówcą. Natomiast czwóreczka świetna, ładnie między słupkami się auto zmieściło, a szóstka to w ogóle oglądam i oglądam. Te linie wciągają mnie w środek kadru i nie chcą wypuścić. Doskonałe! Z kolei 3. nie leży mi przez busa i ten słupek, który fajna robotę zrobił w pierwszej fotce oraz ostatnie. Podejrzewam, że po prostu musiałeś mieć zad tej supry na zdjęciu ale.... Przez ten zadarty spoiler wygląda jakby ktoś jej solidnego kopa zasądził w tylek. Oczywiście, mogę sobie gadać, sam bym to dopiero skrewił, ale może bardziej poziomu asfaltu by się ten tył mniej rozpłaszczony wydawał. Nieważne, przy 6. i tak szkoda tracić czasu na oglądanie tyłu

  5. #5

    Domyślnie

    Kłamczuch. To nie zdjęcia.
    Przyznaj się - renderowałeś Octanem?

    Piękne prace!
    Był Pentax, Panasonic, Nikon, Olympus, Fuji. Teraz Canon.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Jak dla mnie najbardziej spójna jest #1. Tutaj wszystko mi pasuje, tło zagrało razem z samochodem, wygląda trochę jak z gry komputerowej ale fajnie zgrywa się z "renderowanym" samochodem. W pozostałych - jak i w poprzednich setach - mam wciąż duży rozdźwięk między sterylnym dopieszczonym samochodem, niemalże renderem, a zwykłym tłem. Ale jak pisałem, ja się na takiej fotografii nie znam
    PS. Może jeszcze #5, z tym, że wyprostowałbym piony struktury kontenera...
    Ostatnio edytowane przez sruba ; 08-09-2021 o 12:28

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Jak dla mnie najbardziej spójna jest #1. Tutaj wszystko mi pasuje, tło zagrało razem z samochodem, wygląda trochę jak z gry komputerowej ale fajnie zgrywa się z "renderowanym" samochodem. W pozostałych - jak i w poprzednich setach - mam wciąż duży rozdźwięk między sterylnym dopieszczonym samochodem, niemalże renderem, a zwykłym tłem. Ale jak pisałem, ja się na takiej fotografii nie znam
    PS. Może jeszcze #5, z tym, że wyprostowałbym piony struktury kontenera...
    Ja się nie znam na żadnej fotografii, co w obecnej kulturze internetu czyni mnie ekspertem tej dziedziny
    Nie myślisz, że czyste, idealne tło by nie zrobiło z tego zdjęcia właściwe zwykłej grafiki? Mnie się bardzo podoba ten kontrast: ściąga zadbaną, odpicowaną maszynę z salonowego katalogu do "naszej rzeczywistości", zaśmieconej, dziurawej i niepoukładanej.

Podobne wątki

  1. Toyota Celica
    By KonradJanicki in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 08-08-2013, 12:09
  2. Toyota ma :)
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2012, 11:39
  3. Toyota fj
    By jeremi1234 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-07-2011, 16:52
  4. Toyota
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 20:58
  5. Toyota
    By Suchus in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 17:00

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •