Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie AUDI TT I GEN nocą - pojedyncza klatka

    Dobry Wieczór. Dziś materiał będzie mniej obszerny niż zazwyczaj - dokładnie będzie to jedno zdjęcie. AUDI TT - D600 + Tamron 28 - 75 + YN360s

    Zdjęcie wykonane pod koniec zeszłego roku, ale jest to jedno z moich ulubionych. Mankamentem są paprochy na matrycy.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TT_FINAL_SM_003.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	680,8 KB
ID:	55804

  2. #2

    Domyślnie

    To nie mankament, to urok - masz na myśli te "bliki" usiane po kadrze? Ponownie - scena robi pół roboty - spękany asfalt także.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    To nie mankament, to urok - masz na myśli te "bliki" usiane po kadrze? Ponownie - scena robi pół roboty - spękany asfalt także.
    Bliki z deszczu są ok. Jak popatrzysz po niebie są parchy drobne

    Dzięki!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kalZakath Zobacz posta
    Bliki z deszczu są ok. Jak popatrzysz po niebie są parchy drobne

    Dzięki!
    Przy ilości pracy włożonej w obróbkę nie chciało Ci się ich wystemplować na koniec? Przynajmniej tych większych Auto świetnie ukazane, drugi plan bajka. Nie wiem jak wyszukujesz takie fajne miejscówki, pełen podziw. Tylko czy nie za dużo światła padło na asfalt? Nad schronami (hangarami?) noc, na krawędzi dachu i masce auta stonowane światło raczej wykluczające latarnię uliczną a asfalt się świeci Żeby nie wyjść na czepialskiego - to tylko uwaga laika, zupełny drobiazg do rozważenia, bo sama fotka jest bycza!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Przy ilości pracy włożonej w obróbkę nie chciało Ci się ich wystemplować na koniec? Przynajmniej tych większych Auto świetnie ukazane, drugi plan bajka. Nie wiem jak wyszukujesz takie fajne miejscówki, pełen podziw. Tylko czy nie za dużo światła padło na asfalt? Nad schronami (hangarami?) noc, na krawędzi dachu i masce auta stonowane światło raczej wykluczające latarnię uliczną a asfalt się świeci Żeby nie wyjść na czepialskiego - to tylko uwaga laika, zupełny drobiazg do rozważenia, bo sama fotka jest bycza!
    Szczerze mówiąc, nie widziałem ich - ktoś mi wytyknął i teraz kłują w oczy Co do miejscówek, wydaje mi się, że wszystkie wokół komina już ogarnąłem, teraz muszę zacząć dalej szukać

    Edit:

    Jeżeli chodzi o jasny asfalt przed autem - zostawiałem go tak celowo, bez tego TT wyglądałoby na wklejone.

Podobne wątki

  1. [ Motoryzacja ] Audi A4 B9 Avant nocą
    By kalZakath in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-09-2021, 15:03
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 25-01-2016, 18:52
  3. Audi nocą...
    By Kosy8 in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2010, 13:33
  4. [ Architektura ] poplenerowe - kościoły nocą / miasto nocą
    By marcinas in forum Architektura
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2009, 23:19
  5. [ Pozostałe ] Audi RS4
    By ictus in forum Grafizacja, foto - żart, pozostałe
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 11-04-2007, 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •