Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie ACID LIME GOLF MK VI GTD nocą

    Dobry Wieczeór!

    dziś na pożarcie kolejny oklejony wóz.Tym razem trafiło na golfa 6 w kolorze ACID LIME z palety TECKWRAP. Zdjęcia wykonane zestawem D600 + Tamron 28-75 + Yongnuo 360s

    1Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	TRZECH KOTWIC_FINAL_SM_001.JPG
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	1,83 MB
ID:	55721
    2Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GTD TY-L TRZECH KOTWIC FINAL_SM_024.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,35 MB
ID:	55722
    3Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	HANGAR_SM001.JPG
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	1,53 MB
ID:	55723
    4Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GTD TYL SKLADOWA FINAL_SM_024.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,05 MB
ID:	55724
    5Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	GTD BOK SKLADOWA FINAL_SM_024.JPG
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	869,5 KB
ID:	55725

  2. #2

    Domyślnie

    Znowu render i znów klasa xD
    Nie no trójka wygląda najbardziej naturalnie IMO.
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    Znowu render i znów klasa xD
    Nie no trójka wygląda najbardziej naturalnie IMO.
    O ile przy Mustangu efekt renderu spowodowany był przez matowe wykończenie folii, to tutaj chyba przez porąbany kolor

  4. #4

    Domyślnie

    Chłopie, nawiąż w końcu współpracę z producentami samochodów. Powtarzam się, ale to są zdjęcia, które chcę widzieć w katalogach. Masz smykałkę.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Do doboru lokacji też masz oko. "zakaz parkowania" obok tego urwisa podkreśla tylko jego charakter. Co prawda tu w wersji na "gnojówkę", i pomimo tego, że mam uczulenie na wszelkie VAGi, to tu prezentacja jest nad wyraz sympatyczna.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo!

    Póki co za wąski w uszach na takie współprace jestem. A dwa że jest w Polsce grup osób, które robi tego typu zdjęcia zdecydowanie lepiej. Miny zdaniem numerem jest Mariusz (yez_foto na ig) - polecam sprawdzić, chłopak robi cuda.

    Co do miejscówki z tabliczkami "zakaz parkowania" Ktos mi na FB napisał, że on by te tabliczki wystempował - napisałem mu dokładnie to co Ty - że idealnie podkreślają charakter tego łobuza.

  6. #6

    Domyślnie

    Zgadzam się z charakterem jaki wnoszą te tablice z zakazem parkowania ale razi mnie w oczy ich ekspozycja: na 1. zdjęciu jest tak mocna, że nie dość, iż pochłania ogrom uwagi to przez doświetlenie wygląda jak ordynarnie wklejona. Na dwójce znowu odwrotna sytuacja, gdyby nie poprzednie zdjęcie to bym musiał zgadywać co to za tablica Czy to istotne? Nie. Zdjęcia są rewelacyjne! Na jedynce Bardzo mi się podoba korowy podział dział: niebieski, czerwony i toksyczna zieleń

    W sumie jeszcze o jeden szczegół miałem dopytać. Na 4. zdjęciu z auta wyrasta buldożer niczym okienko w papamobile. Trochę wgląda jak przypadek, choć w to wątpię oglądając Twoje zdjęcia, zwłaszcza, że chyba był dodatkowo doświetlony.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Zgadzam się z charakterem jaki wnoszą te tablice z zakazem parkowania ale razi mnie w oczy ich ekspozycja: na 1. zdjęciu jest tak mocna, że nie dość, iż pochłania ogrom uwagi to przez doświetlenie wygląda jak ordynarnie wklejona. Na dwójce znowu odwrotna sytuacja, gdyby nie poprzednie zdjęcie to bym musiał zgadywać co to za tablica Czy to istotne? Nie. Zdjęcia są rewelacyjne! Na jedynce Bardzo mi się podoba korowy podział dział: niebieski, czerwony i toksyczna zieleń

    W sumie jeszcze o jeden szczegół miałem dopytać. Na 4. zdjęciu z auta wyrasta buldożer niczym okienko w papamobile. Trochę wgląda jak przypadek, choć w to wątpię oglądając Twoje zdjęcia, zwłaszcza, że chyba był dodatkowo doświetlony.
    Dzięki! Co do buldożera - celowo go doświetliłem. Później żałowałem że całego, ten tylny element mogłem sobie darować, bo faktycznie wyszedł papamobile

Podobne wątki

  1. [ Motoryzacja ] Vw golf mk II nocą
    By kalZakath in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-09-2021, 11:54
  2. The Charger - Lime Beast
    By S_Works in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 21-10-2014, 10:43
  3. [ Reportaż ] Koncert Acid Drinkers
    By Subtelny in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 16-05-2012, 01:08
  4. [ Reportaż ] ACID DRINKERS 20 lat LUBLIN
    By fotoGRAFIK in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 19:24
  5. [ Reportaż ] Freak, none, acid drinkiers
    By krupek in forum Reportaż, street, sport, śluby, podróże
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 09-01-2009, 16:45

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •