Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lowepro S&F ...

  1. #1

    Domyślnie Lowepro S&F ...

    Mam pytanie, czy używacie systemu Lowepro S&F? zastanawiam się czy warto to kupić. Do tej pory bazowałem wyłącznie na plecaku, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby doczepić pas i kilka elementów systemu. Nie jest to w końcu takie drogie.
    Czy to wygodne? Mam wrażenie że Lowepro ma ten system w odwrocie bo coraz mniej elementów można kupić.

  2. #2

    Domyślnie

    U autorów www.ewaipiotr.pl to jest rozwiązanie bardzo popularne i zachwalane.
    Ja się wycofuję z wożenia dodatkowego obiektywu, ale na motocykl, gdy zsiadam, mam to:
    https://forum.nikoniarze.pl/threads/...yst%C3%B3w-%29

    woda, batony, nóż, drugi i jak trzeba trzeci obiektyw (choć w praktyce rok temu miałem w ładownicy 70-200/4), mały statywik.
    Przejście w podróży na Nikkora 24-200 kolejny raz wywaliło mi koncepcję wyposażenia, ale jak by co, w takim zestawie nie mam problemu z dodatkowym obiektywem.
    Tylko póki co nie mam na niego koncepcji.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie poczytałem na stronie Ewy i Piotra o Lowepro i zacząłem się zastanawiać. Trochę design militarny mi nie pasuje, ale na motor w Twoim przypadku chyba OK.
    Zaletą Twojego wyboru jest chyba nieprzemakalność, czego z kolei Lowepro nie gwarantuje. A może trzeba zostać dalej tylko przy plecaku. Czasem mam obawy jak go zabieram, bo trochę przekracza wymiary bagażu podręcznego i nigdy nie wiadomo kiedy się trafi na służbistę.

  4. #4

    Domyślnie

    Są jeszcze IMO fajniejsze niż Lowepro sakwy na obiektywy ThinTanka (mam jedną). Bardzo wygodne - można troczyć do pasa, plecaka (szelki plecaka). Warto mieć sakwy zbliżone do systemu molle, bo wtedy zakładasz na pas, dopinasz do plecaka...
    Ja posiadam całą kolekcję sakw i używam ich często w ten sposób, bez dedykowanego pasa. Zestaw militarny jest na wycieczki, kiedy nie chcę brać plecaka i chcę mieć wszystko w zasięgu ręki.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #5

    Domyślnie

    do mnie to nie przemawia, ale tylko dlatego, że nie lubię być obwieszony, jak choinka. Ale wiem, że znajomy ma pas i korzysta często i jest ogólnie zadowolony. Mówi, że solidny i dobrze wykonany, jedyne co to trzeba uważać przy kucaniu, bo kilkukrotnie zdarzyło mu się, ze pas się rozpiął.

Podobne wątki

  1. Lowepro CompuTrekker AW Plus versus Lowepro Flipside 500 AW II
    By Śprotek in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 06-09-2018, 08:56
  2. Lowepro Nova 200 AW vs Lowepro torba Stealth Reporter D400 AW
    By josephebeloki in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 18-05-2013, 17:47
  3. Lowepro Rezo180 vs Lowepro EX180 - różnice, wady i zalety.
    By jaari in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-09-2006, 13:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •