Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1

    Domyślnie FROZEN CHROME RED Mustang nocą :)

    DObry wieczór!

    dziś kolejny zestaw. Tym razem Mustang, oklejony folią Frozen Chrome Red z palety 20WRAPS. Całosc wykonana zestawem D600 + Tamron 28-75 + Yongnuo 360s.


    1Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_013.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,30 MB
ID:	55705
    2Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_001.JPG
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	1,05 MB
ID:	55701
    3Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_012.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,29 MB
ID:	55703
    4Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_008.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,08 MB
ID:	55704
    5Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_010.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,56 MB
ID:	55706
    6Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PWP_SM_LOGO_009.JPG
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	1,34 MB
ID:	55707

  2. #2
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    To nie jest przytyk że źle itd spokojnie ale coś mi tu nie pasuje, matowy lakier robi zamęt w głowie.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    To nie jest przytyk że źle itd spokojnie ale coś mi tu nie pasuje, matowy lakier robi zamęt w głowie.
    Zdecydowanie masz rację. Matowa oklejka zupełnie zmienia postrzeganie kształtów. Inaczej się na niej rozkłada światło. Moje zdjęcia śmiało można krytykować - wrzucałem na fotograficzne forum liczy się również z negatywnymi opiniami, więc jaka by nie była wypowiedź nie wezmę jej za przytyk

  4. #4

    Domyślnie

    Chyba po prostu chodzi o to, że zdjęcie wygląda jak wyrenderowana grafika przez ten lakier... Tak jak zwykle prezentujesz wspaniale oświetlony samochód, bardzo rzeczywisty i "trójwymiarowy" w dość nierzeczywiście oświetlonym otoczeniu, tak tutaj lakier zjadł odbłyski. W połączeniu z tą scenerią nieświadoma osoba pewnie by miała sporą zagwozdkę przy próbie określenia czy to zdjęcie, czy grafika

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Już wiem, wydaje się jakby to była miniaturka, model samochodu wsadzony do namiotu bezcieniowego i potem w Ps wrzucone tło.

  6. #6

    Domyślnie

    Mi jak zwykle się podoba
    Jednak mam takie samo wrażenie jak @odzio, ta matowa folia tworzy złudzenie renderu
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #7

    Domyślnie

    Przy standardowych lakierach "malowanie światłem" powoduje powiedzmy, że bliskie naturalnemu oświetlenie. Tutaj jest dokładnie tak jak piszecie. Światło na macie rozprasza się na większej płaszczyżnie i wygląda to faktycznie jak render. W któryś kolejny wieczór wrzucę nową Suprę, która na żółty lakier ma nałożoną bezbarwną folię satynującą. Tam to rozproszenie będzie znacznie delikatniejsze.

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2016
    Miasto
    Białobiel
    Posty
    164

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia, super pomysł z czerwonymi akcentami - gaśnice, tablice informacyjne.
    Z5|D750|35(T)|40(N)|50(A)|85(NA)|135(A)

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez _Pawel Zobacz posta
    Świetne zdjęcia, super pomysł z czerwonymi akcentami - gaśnice, tablice informacyjne.
    Dziękuję bardzo!

    Co do akcentów - dość mocno ograniczony byłem miejscem wykonania sesji - zamknięty plac pod punktem wrappingowym - z całego terenu wybrałem powiedzmy, że najbardziej pasujące miejsca, które były już wyposażone w te elementy.

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo fajnie idzie Ci to malowanie światłem, faktycznie samochody mają w sobie to coś, i szczerze mówiąc w tym miejscu nawet nie przeszkadza mi ten "renderowy" charakter, o którym wspominają koledzy powyżej. Obróbkowo poszedłbym pewnie w trochę innym kierunku, ale oczywiście to Twoja wizja i widać tutaj konsekwencję oraz to, że wiesz co robisz. Natomiast jedna rzecz mi bardzo zgrzyta, zwłaszcza w tej sesji - przy takiej dbałości o oświetlony samochód (co zrozumiałe, bo on tu gra pierwsze skrzypce) - zupełnie nie pilnujesz takich detali jak piony i poziomy. Prawie każdy słup jest odchylony od pionu, w zdjęciu nr 3 także linia kontenera mniej by zgrzytała, gdyby była pozioma. Niby nic, ale rzeczy te są łatwe do naprawienia nawet na etapie postprocesu, a wydaje mi się, że poprawiłyby odbiór. Aczkolwiek nie znam się zupełnie na fotografii samochodów, więc to tylko komentarz zupełnego laika w tym temacie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Frozen - sesja cosplay
    By kariboj in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 09:23
  2. BBC Frozen Planet - REWELKA!
    By adrian in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-01-2012, 10:22
  3. Mustang
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 12:44
  4. [ Krajobraz ] frozen #
    By Piotr_ek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-02-2009, 14:34
  5. Czy PS ma Chromę jak w NX?
    By swiatlo in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-12-2006, 17:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •