Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11

    Domyślnie

    Czy to obróbka sprawia, że całość wygląda jak render 3D?
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Bardzo fajnie idzie Ci to malowanie światłem, faktycznie samochody mają w sobie to coś, i szczerze mówiąc w tym miejscu nawet nie przeszkadza mi ten "renderowy" charakter, o którym wspominają koledzy powyżej. Obróbkowo poszedłbym pewnie w trochę innym kierunku, ale oczywiście to Twoja wizja i widać tutaj konsekwencję oraz to, że wiesz co robisz. Natomiast jedna rzecz mi bardzo zgrzyta, zwłaszcza w tej sesji - przy takiej dbałości o oświetlony samochód (co zrozumiałe, bo on tu gra pierwsze skrzypce) - zupełnie nie pilnujesz takich detali jak piony i poziomy. Prawie każdy słup jest odchylony od pionu, w zdjęciu nr 3 także linia kontenera mniej by zgrzytała, gdyby była pozioma. Niby nic, ale rzeczy te są łatwe do naprawienia nawet na etapie postprocesu, a wydaje mi się, że poprawiłyby odbiór. Aczkolwiek nie znam się zupełnie na fotografii samochodów, więc to tylko komentarz zupełnego laika w tym temacie.
    Dzięki! Faktycznie piony i poziomy mogą leżeć, dopiero ostatnio zacząłem się skupiać też na prostowaniu (ten zestaw jest ze stycznia - dla porównania np. ostatnia sesja mb A45 AMG). Też jestem zdania że na to wpływ na odbiór całości.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez NimnuL Zobacz posta
    Czy to obróbka sprawia, że całość wygląda jak render 3D?
    Raczej specyfika folii, którą oklejony jest samochód. Obróbkę stosuję raczej taką samą dla wszystkich tego typu zdjęć.

  3. #13

    Domyślnie

    Rozumiem, pewnie na żywo odwraca głowy.

    Po raz kolejny - seria lepsza niż w katalogach producentów.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  4. #14

    Domyślnie

    Ja tam nie odnoszę wrażenia renderu 3D. Zresztą też nic bym złego w tym nie widział przy takim aucie. Dwójka za to bardzo fajnie skadrowana i zaprezentowana.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Ja tam nie odnoszę wrażenia renderu 3D. Zresztą też nic bym złego w tym nie widział przy takim aucie. Dwójka za to bardzo fajnie skadrowana i zaprezentowana.
    Dzięki! Mi też ten detal bardzo siadł. A pyłki w reflektorze chętna z 2 godziny stemplowałem

  6. #16

    Domyślnie

    No i warto pochwalić dobór lokacji - bardzo dobry kontrast z autem. W sumie w pierwszym momencie skojarzyło mi się z Max Payne.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Frozen - sesja cosplay
    By kariboj in forum Ludzie - fotografia okolicznościowa i albumowa
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 09:23
  2. BBC Frozen Planet - REWELKA!
    By adrian in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 05-01-2012, 10:22
  3. Mustang
    By pes in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 12:44
  4. [ Krajobraz ] frozen #
    By Piotr_ek in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 23-02-2009, 14:34
  5. Czy PS ma Chromę jak w NX?
    By swiatlo in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-12-2006, 17:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •