Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: MB AMG A45

  1. #1

    Domyślnie MB AMG A45

    Cześć,

    zestaw z ostatniej nocnej ode mnie. D600 + Tamron 28-75 + YN360s
    Dajcie znać jak w odbiorze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMG_A45_SM_003.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,06 MB
ID:	55535
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMG_A45_SM_004.JPG
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	1,07 MB
ID:	55536
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMG_A45_SM_005.JPG
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	1,30 MB
ID:	55537
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMG_A45_SM_006.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	1,08 MB
ID:	55538
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	AMG_A45_SM_007.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	614,3 KB
ID:	55540

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ładne modelowanie światłem, świetna sceneria. Bardzo udana seria, zdecydowanie lepsze niż większość zdjęć z katalogów.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Co służyło za źródło światła?
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  3. #3

    Domyślnie

    @NimnuL
    Dziękuję bardzo! Źródło światła to lampa yongnuo 360s - tzw. miecz świetlny. Zdjęcia stackowanie, a niepotrzebne refleksy i ślady światła maskowane.

  4. #4

    Domyślnie

    Widać mnóstwo pracy stojącą za obróbką, ale wykonanie prima sort, nie bije po oczach.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  5. #5

    Domyślnie

    i mnie się zdjęcia podobają, obróbka fajna, klimat też super. Jedno trochę w moim przypadku rzuca się w oczy - włączone światła nie dają żadnego oświetlenia, są zgaszone pozostałymi źródłami.

  6. #6
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie jestem fanem motoryzacji ale #4 jest fajny ( numeruj zdjęcia będzie prościej ).

  7. #7

    Domyślnie

    @odzio dziękuję! Co do samych świateł - problem wygląda tak, że bardzo nieestetycznie wygląda odbiera lubią światła np. na ścianie - zepsuło by to całą kompozycje i efekt. Ewentualnie mogłem się pokusić o zostawienie śladów na ziemi - zrobię to nasiennym razem.
    @koesh cenna rada. Co do samej czwartej fotki też mi bardzo leży gra światłocienia na aucie. Miałem też klatki z bardziej doświetlonym bokiem, ale postanowiłem, że zostawię tak, bo jest klimat.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •