Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    No antyk, ale po zmianie na nowy nie widzę, aby zdjęcia poza czerniami itd miały jakieś wady lub kolory odbiegały od tego co było na starym a jest na nowym.
    Pewnie te żółcie i podświetlenia to jak te kabilatory które po 2 latach są już tylko do wyrzucenia :P

  2. #22

    Domyślnie

    Zaklinanie rzeczywistości to częsta figura retoryczna w polemikach. Kiedy się toczą "wojny" Win kontra Mac w cudowny sposób znikają reinstalle, bluescreeny, malware itd. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Negowanie dla negowania?

  3. #23

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc, wszystko co piszesz, traktuje jako opinie sprzedawcy. Niekoniecznie kogoś, kto udziela rzetelnej informacji.
    Twojej "zaklinanie rzeczywistości" z kalibratorami było mocnym sygnałem, aby mieć dystans do tych teorii.
    Zwłaszcza jeśli chodzi własnie o sprzęt używany. W końcu nie po to masz taką formę marketingu, aby ludziom pisać że używany sprzęt w pełni może spełniać ich oczekiwania.
    Co ci też udowodniono na przykladze mojego kaliblatora.
    Może ten monitor też jest tak samo magiczny?

    Ale i moją opinie należy traktować z dużą rozwagą tak jak i Twoje. Bo tym razem ja też jestem sprzedawcą

  4. #24

    Domyślnie

    Żeby było jasne: Nie ma nic złego w używkach. Sam mam chyba z 8 używanych monitorów i kilka serwerów. Problem w tym, jaki jest powód sprzedaży, bo nie czarujmy się, ale jeśli coś "leci do Żyda" to ma jakiś powód. Gorzej, jeśli ów powód poznamy za późno.

  5. #25

    Domyślnie

    W UK jest tak fajnie że rozliczasz się z końcem roku podatkowego, co pozwala ci oszczędzać przez cały rok i pod koniec zainwestować w swój biznes. Zresztą sam prowadzisz działalność więc wiesz o co chodzi.
    Mam dwa Eizo i teraz dwa NECki. Nie wiem też czy 100 funtów to dużo jak za taki monitor teraz. Mnie kosztował £1400 jak dobrze pamiętam. Jedyny problem to że jak na UK to kurier może stanowić połowę wartości tego sprzętu. Stąd mi leży, bo trzeba po to przyjechać.

  6. #26

    Domyślnie

    Tom1 jest jakis patent, zeby doprowadzic dwa zwykle szajsungi na PLS do podobnej kolorystyki, czy niewykonalne (spektrometry,koloroniewiadomocometry)? Bo mnie szlak trafia nie o tyle do zdjec, a o tyle, ze na jednym mam wiecej czerwonego na drugim mniej tego itd. Jeden cieplejszy, drugi zimniejszy. Czern to zaden klopot. IPS'y sapia srebrem, ale to nie jest problem. Kalibratora na jeden raz to mi sie nie chce kupowac, zatem jak wyglada usluga i cena, no i czy to ma sens ?

  7. #27

    Domyślnie

    Kalibratorem się tego nie zrobi. Należy jeden ustawić fabrycznie, na obu wyświetlić biały prostokąt i na drugim "na oko" doregulować aby było podobnie. Jeśli się uda, prostokąt zmienić na szary i zrobić to samo. Potem sprawdzić na bieli i powtarzać do skutku.

  8. #28

    Domyślnie

    Witam
    A wracając do tematu, to ktoś poleci coś na matrycy VA?
    Czy też w dobie gdy wszyscy przesiadają się na matryce IPS, nikt nie produkuje już monitorów z matrycą VA do zdjęć? A może jeszcze są jakieś w sklepach?
    PozdrawiaM.

  9. #29

    Domyślnie

    Nie ma dobrych monitorów na *VA. Temat umarł ładnych kilka lat temu, obecnie kontynuowany tylko masówce i w TV.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Czarny...
    By Radek_1 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 21:20
  2. [ Przyroda ] czarny
    By pol_t in forum Przyroda i makro
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-07-2011, 08:56
  3. Ciagnik, kupilem czarny ciagnik... (no prawie czarny;)
    By MichalR in forum Technika - motoryzacja, lotnictwo itp
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 12:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •