Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie Torba fotograficzna na przód.

    Cześć szukam jakiegoś rozwiązania dla aparatu Z6+35 1.4. Torba fotograficzna o możliwie najlepszy dopasowaniu do aparatu bez zbędnych kieszonek. I teraz najlepsze potrzebuje to nosić tak aby mieć dostęp do aparatu z przodu a nie na plecach. Wszystko to będę nosił a raczej woził na rowerze. Czyli nie może dyndac. Dla aparatu lx100 podobny zestaw to szelki gopro plus torba podsiodłowa od roweru sprawdza się idealnie. Ale chce zmienić filmowanie z lx na tego kloca Z6. Wszelkie pomysły mile widziane.

  2. #2

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę sylwetkę na rowerze, będzie trudno. Na jakim rowerze jeździsz? Pozycję masz raczej wyprostowaną czy wyciągasz się do przodu? Nie wejdzie w grę rozwiązanie z pokrowcem z tyłu? Zawsze możesz go nieco przeciągnąć do przodu, żeby mieć wygodny dostęp do sprzętu

  3. #3

    Domyślnie

    A może torba peak design sling noszona na skos na plecach? Są wersje 3 i 5 litrów.
    Lub torba na kierownicę?
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  4. #4
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Chodzi o to że jeżdżę na rowerze szosowym i potrzebuję mieć dostęp do aparatu z przodu. Teraz aparat wożę w plecaku biegowym z tyłu na plecach i za każdym razem się zatrzymuje ściągam plecak wyciągam aparat robię zdjęcie wkładam aparat zakładam plecak. Zajmuję to bardzo dużo czasu dlatego też wolałbym mieć torbę z przodu i nie męczyć się z tym plecakiem. Torby na kierownice pod z tyłu całkowicie odpadają. Muszę poszukać torby kabury która będzie miała sprzączki u dołu i u góry wtedy przypnę ją do szelek i będę mógł wyregulować tak żeby sztywno była przytwierdzona do klatki piersiowej

  5. #5

    Domyślnie

    Na kanale bikeshow.cc youtube mieli ciekawe trzymanie aparatu na plecach z bardzo szybkim przesunięciem go do przodu i zrobieniem zdjęcia nawet w jeździe a jeżdżą głównie szosą i grawelami.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  6. #6

  7. #7
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misiak76 Zobacz posta
    Na kanale bikeshow.cc youtube mieli ciekawe trzymanie aparatu na plecach z bardzo szybkim przesunięciem go do przodu i zrobieniem zdjęcia nawet w jeździe a jeżdżą głównie szosą i grawelami.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Widziałem ale to ani wygodne ani bezpieczne. Zresztą aparat uwierał by w plecy dość mocno.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Teraz sa modne saszetki na klate, tzw "chest vest bag" https://www.helikon-tex.com/en_pln/t...ck-numbat.html
    No coś w ten deseń ale zamiast tej torby muszę poszukać kabury która będzie mocno dopasowana do Zetki

  8. #8

    Domyślnie

    Zobacz na kaburę shimody i do niej jakieś szelki dorobić. Choć nie wiem czy nie lepiej sprowadzić coś z Ali i przerobić mocowania z szelkami.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    Nikon D90 + Nikor 18-105 VR; Nikor 35 1,8; samyang 14/2,8 i kilka drobnostek

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez manfred Zobacz posta
    Dla aparatu lx100 podobny zestaw to szelki gopro plus torba podsiodłowa od roweru sprawdza się idealnie. Ale chce zmienić filmowanie z lx na tego kloca Z6. Wszelkie pomysły mile widziane.
    Masz pod ręką jakieś zdjęcie tego Twojego zestawu? Bo nie do końca łapię problem - temat po mojemu może załatwić torba w stylu "Lowepro Orion Mini" (choć dla Ciebie nadal może być za duża) albo zwykły futerał na ramię do jakiejś małej kamery wideo, tyle że pasek zapięty po prostu na pasie. Do Z50 sam używam drugiego rozwiązania na turach czy jak łażę z plecakiem i mimo że elegancją nie grzeszy to daje radę - choć fakt, że bliżej ideału było by coś w stylu "Lowepro Orion Mini" ale jeszcze mniejsze :)

  10. #10
    Gaduła Awatar manfred
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy
    Posty
    5 038

    Domyślnie

    Tu masz rozwiązanie szelki gopro plus futerał na lx 100. Szukam idealnie dopasowanej torby na w/w zestaw aby zamiast torby podsiodłowej zamocować Zetkę


    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez misiak76 Zobacz posta
    Zobacz na kaburę shimody i do niej jakieś szelki dorobić. Choć nie wiem czy nie lepiej sprowadzić coś z Ali i przerobić mocowania z szelkami.

    Wysłane z mojego GM1910 przy użyciu Tapatalka
    O widzisz właśnie o to mi chodzi.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Torba fotograficzna
    By Czajka in forum Pozostałe akcesoria
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-12-2018, 23:27

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •