Witam. Gdzie kupie najlepiej czyli pewnie i najtaniej? Potrzebuje 64gb lub 128gb bez przepłacania. Czy warto rozważać używki?
Szukaj
Witam. Gdzie kupie najlepiej czyli pewnie i najtaniej? Potrzebuje 64gb lub 128gb bez przepłacania. Czy warto rozważać używki?
CF, jeśli nie masz takich kart, czytnika, to XQD już nie żyje. Nie warto wchodzić.
CFE bywają w niezłych cenach na amazon.de. Jest wątek o CFE, poszukaj.
Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. | Z6III | N24-70/2.8S | N70-200/2.8S | N24-200 | N180-600 | V40/1.2 | kojotowe.pl l fikołki l
XQD mimo to warto brać pod uwagę, są to solidne nośniki, dobre kontrolery z najlepszymi an rynku kościami pamięci, nie przekreślałbym tego.
Jeśli masz w aparacie oprogramowanie zgodne z CFE/CFX/CFexpress to warto to brać.
Są czytniki obsługujące oba formaty kart, np.: https://www.sony.pl/electronics/czytniki-kart/mrw-g1.
Są także ProGrade w różnych opcjach z UHS-II https://shop.progradedigital.com/col...rkflow-readers
Skontaktuj się z nami