Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Kupie Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a Nikon

    Witam wszystkich serdecznie. Chciałabym kupić Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a Nikon . Czy ktoś wie gdzie mogę go kupić? proszę o pomoc może ktoś chce odsprzedac ?

  2. #2

    Domyślnie

    zajrzyj na fotoplus tylko nie jestem pewien czy akurat mają.
    Ostatnio edytowane przez Krzysztofh ; 01-08-2021 o 21:25

  3. #3

    Domyślnie

    @DominikaMi26 do jakiego aparatu to potrzebujesz? Nie masz Wi-Fi albo BT?

  4. #4

    Domyślnie

    Potrzebuje do Nikona D3300 gdybym miała któraś z dwóch opcji nie szukałabym adapteru

  5. #5

    Domyślnie

    Pewnie zauważyłaś, że nie jest to już zbyt popularne urządzenie . Może odezwie się ktoś, kto to ma na zbyciu, bo w sklepach chyba już nie znajdziesz. Sprawdź ewentualnie Nikon store, na koniec zostanie jeszcze ebay.

    Ja jednak proponowałbym upgrade do odrobinę wyższego modelu, zwykle jak się napotyka ograniczenie sprzętowe to warto tak zrobić bez sentymentów. Zwłaszcza że dokładając te ~3 stówki, które kosztował ostatnio nowy adapter, dostaniesz używany model z Wi-Fi lub BT.

  6. #6

    Domyślnie

    Dziękuję patrzyłam na tej stronce jednak nie ma dostępnych

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Ja kupywałam aparat w 2016 i nie korzystała z niego często dlatego też nie potrzebował tego adapteru mieszkam w Holandii i tutaj tez jest problem aby to kupić na ebay jest za 100 euro dostępne wydaje mi się ze to trochę dużo chyba ze się nie znam i nie wiem w jakiej cenie chodziły normalnie znalazłam również na Amazon za 60cos euro +20euro wysyłka jednak nigdy tam nic nie zamawiałam i nie wiem jak z dostawą czy dojdzie w ogóle do mnie.

  7. #7

    Domyślnie

    Napisz może do czego konkretnie chcesz go wykorzystywać.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •