Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ice Warrior

  1. #1

    Domyślnie Ice Warrior

    Trochę portretu, trochę fotomontażu... Jeden z najlepszych wspinaczy lodowych w Europie - Krzysztof Rychlik.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC3163_stage02readySMALL.jpg
Wyświetleń:	244
Rozmiar:	325,1 KB
ID:	54403

  2. #2

    Domyślnie

    Miniaturka przyciągnęła moją uwagę, ale szczerze, to dziwnie to zdjęcie wygląda. Postać na zdjęciu jest ustawiona, moim zdaniem, bardzo niekorzystnie. Wygląda trochę groteskowo. Potencjał jest nawet w podobnym wykonaniu, ale zdecydowanie inaczej ustawiłbym modela.
    pozdrawiam
    Tomek

  3. #3

    Domyślnie

    @barracuda Dziwnie, bardzo niekorzystnie, groteskowo... mocne słowa, a podasz jakiś konkret? Bo szczerze mówiąc bardzo niewiele Twój komentarz wnosi.
    Ostatnio edytowane przez sruba ; 03-08-2021 o 12:56

  4. #4
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Jakby nie tytuł i autor to można by się zastanawiać co trzyma w ręce ten rowerowy dostawca pizzy zimową porą.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Jakby nie tytuł i autor to można by się zastanawiać co trzyma w ręce ten rowerowy dostawca pizzy zimową porą.
    Poziom komentarzy pikuje już na taki poziom, że chyba to już dla mnie za dużo. Szkoda czasu. Bo chyba większość użytkowników zaczęła się ścigać kto napisze bardziej debilny komentarz.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja się nie znam, ale po mojemu rękawica za bardzo się z kurtką zlewa i ten hak (czekan?) wygląda, jakby modelowi prosto z kikuta ręki wychodził. Coś w stylu kapitana Haka.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie się zdjęcie bardzo podoba, może ciut mocniej bym rozświetlił ten mróz i dał ciut więcej kontrastu, ale tak, to dla mnie świetne zdjęcie. Jak zwykle z resztą.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  8. #8

    Domyślnie

    Z ręką jest ten problem, że zrobił się straszny skrót perspektywiczny. W sensie - jak ktoś wcześniej wspomniał - ręka się zlewa z ciałem, nakłada, jest to nieczytelne, albo może być odbierane jak... kikut.
    To co model trzyma w ręce też tak nie do końca wiadomo co to. Trochę mnie zmylił tytuł + zdjęcie - na początku, nie czytając opisu myślałem, że to faktycznie jakiś cosplay, postać z gry czy coś Pewnie dla siedzących bardziej w temacie to jest bardziej oczywiste, bo rozpoznają sprzęt. Dopiero jak zacząłem się rozglądać po zdjęciu i zobaczyłem drugi element, ten ostry, to załapałem (no i przeczytałem opis ).

    Dodany placek światła, ta flara - wygląda sztucznie: nie za bardzo się zgrywa ze światłem na modelu. Jeśli już koniecznie musi być to wyrzuciłbym ją za kadr i zostawił kawałek samej poświaty, to najjaśniejsze miejsce powinno być imo ukryte za krawędzią (bo póki co tam gdzie jest najjaśniejszy punkt to powinno się znajdować jakieś źródło światła, a go ewidentnie nie ma). No i chyba też logiczniej jakby się z drugiej strony znajdowała - po lewej stronie wyraźniej widać ostre źródło światła, które mogłoby taką flare generować.

    Samo świecenie fajne, charakterne, pasujące do tematyki. Tło - jeśli podłożone - całkiem okej się zgrywa z postacią.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Poziom komentarzy pikuje już na taki poziom, że chyba to już dla mnie za dużo. Szkoda czasu. Bo chyba większość użytkowników zaczęła się ścigać kto napisze bardziej debilny komentarz.
    Pewnie, obraź się Po prostu, jak napisał Koesh, bez opisu nikt nie jest w stanie nawet domyślić się czym zajmuje się ten facet. Ustawienie modela jest niekorzystne i generalnie utrudnia bardzo odbiór fotografii. Wiadomo, każdy chciałby ochy i achy, ale jak dla mnie zdjęcie nie jest udane i tak jak napisałem, na pewno jest w tym temacie duży potencjał. Nie wiem na ile ten komentarz jest debilny
    pozdrawiam
    Tomek

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez barracuda Zobacz posta
    Pewnie, obraź się Po prostu, jak napisał Koesh, bez opisu nikt nie jest w stanie nawet domyślić się czym zajmuje się ten facet. Ustawienie modela jest niekorzystne i generalnie utrudnia bardzo odbiór fotografii. Wiadomo, każdy chciałby ochy i achy, ale jak dla mnie zdjęcie nie jest udane i tak jak napisałem, na pewno jest w tym temacie duży potencjał. Nie wiem na ile ten komentarz jest debilny
    Widzisz kolego, ale jest różnica pomiędzy napisaniem (w sumie po raz drugi już) że jest niekorzystny a napisaniem pewnych uwag tak jak napisali @morzon i @OjTam powyżej. Ich uwagi są dla mnie cenne, bo mogę się domyślić jak odbiera zdjęcie ktoś, kto nie siedzi w temacie i pewne rzeczy mogą być dla niego nieczytelne, a ja na przyszłość mogę to wziąć pod uwagę. I tak, po przeanalizowaniu tego co napisali, z kilkoma rzeczami się zgadzam i rozumiem, że są problematyczne albo można je jeszcze poprawić. Twoje komentarze i kompletnie niekonstruktywne przejechanie się po zdjęciu niewiele wnosi, bo poza powtórzeniem, że jest źle i nieudane to po raz kolejny nic wartościowego nie napisałeś, ale może poprawiło Ci dzień, więc jakiś sukces jednak jest. Podobnie jak @koesh może odreagował op..ol w pracy i poczuł się lepiej.
    @crusiek dziękuję, miło mi, że się podoba.
    Ostatnio edytowane przez sruba ; 03-08-2021 o 20:38

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Koleta warrior
    By Pelo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 18:55
  2. [ Glamour/Beauty ] Tribal Warrior
    By coroner in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 12:50
  3. [ Krajobraz ] Swilly Warrior...
    By Al Koholik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 13:07
  4. [ Architektura ] HMS WARRIOR
    By TMASAKRA in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-09-2006, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •