Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Ice Warrior

  1. #11
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sruba Zobacz posta
    Poziom komentarzy pikuje już na taki poziom, że chyba to już dla mnie za dużo. Szkoda czasu. Bo chyba większość użytkowników zaczęła się ścigać kto napisze bardziej debilny komentarz.
    Ja życzyłbym sobie jakiś komentarz jeśli zamieszczam zdjęcia w otwartym temacie, możesz na przyszłość zaznaczyć że nie życzysz sobie komentarzy, a mój komentarz jest efektem wrażenia jakie to zdjęcie spowodowało, żadnej szydery tu nie ma.
    Obraziłeś się na mnie i zaraz przywalasz, a czy ja napisałem ci że jesteś do du... fotografem albo coś w tym stylu ?
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 03-08-2021 o 21:00

  2. #12

    Domyślnie

    Dla mnie najgorszą robotę robi tu kaptur. Chyba nie ma co tego rozwijać?

    Reszta jest OK. Dla mnie dziaba to dziaba i z dużą dozą prawdopodobieństwa wszyscy co na tę fotę trafią pewnie to będą wiedzieć. Obniżyłbym trochę rękę aby odsłonić linię barku, przy okazji zejdzie z twarzy choć to wcale nie musi być zysk.

    Konsekwentna tonacja, zimowy nastrój, perspektywa powietrzna to duży plus. Ale technicznie to bym nie zostawiał takiego rozjaśnienia konkurencyjnie przy twarzy. Prędzej zastosowałbym białą winietę - powinna dużo dać.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja życzyłbym sobie jakiś komentarz jeśli zamieszczam zdjęcia w otwartym temacie, możesz na przyszłość zaznaczyć że nie życzysz sobie komentarzy, a mój komentarz jest efektem wrażenia jakie to zdjęcie spowodowało, żadnej szydery tu nie ma.
    Obraziłeś się na mnie i zaraz przywalasz, a czy ja napisałem ci że jesteś do du... fotografem albo coś w tym stylu ?
    Liczę na komentarze typu @morzon i @Wujot, bo jest to zawsze dla mnie okazja do przemyśleń i konfrontacja z obiektywnym spojrzeniem. Dzięki czemu wyłapuję to, czego nie dostrzegłem sam. Ja się naprawdę nie obrażam, funkcjonuję w internecie i na tym forum dostatecznie długo, żeby mieć dystans, a przede wszystkim konsekwentnie staram się robić swoje. I naprawdę szkoda mi mojego czasu na przywalanie się. Twój komentarz nie wniósł wiele, a szczerze mówiąc na forum mieniącym się szczytnym przymiotnikiem "fotograficzne" wciąż naiwnie liczę na merytoryczną rozmowę, a nie na "źle, nieudane, groteskowe, o, wygląda jak dostawca pizzy"... Patrz, są ludzie, którzy swoje uwagi formułują bardzo konkretnie, i za to bardzo dziękuję. Myślę, że parę już fajnych dyskusji z tego wynikło, ja nie ukrywam, że funkcjonuję w hermetycznym środowisku i pewne rzeczy odbieram inaczej. A jak mam odpowiedzieć na twój komentarz - nie, to nie jest dostawca pizzy?
    @Wujot - kaptur wiem, już nie miałem siły walczyć, ale te techniczne ciuchy może dobrze układają się w użytkowaniu, ale ułożyć je ładnie... Z ułożeniem ręki nieco niżej też mam, ale właśnie to wydało mi się bardziej charakterne, bardziej - ja wiem... "agresywne"?. Po komentarzu @morzon i twoim też mi to rozjaśnienie zaczęło się gryźć, na szczęście to jest łatwe do skorygowania, bo mam na oddzielnej warstwie No i właśnie, dziaba to dziaba, w życiu bym nie wpadł na to, że ktoś nie będzie wiedział co to...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. [ Glamour/Beauty ] Koleta warrior
    By Pelo in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 20-03-2013, 18:55
  2. [ Glamour/Beauty ] Tribal Warrior
    By coroner in forum Portret, także Glamour/Beauty
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 12:50
  3. [ Krajobraz ] Swilly Warrior...
    By Al Koholik in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-06-2010, 13:07
  4. [ Architektura ] HMS WARRIOR
    By TMASAKRA in forum Architektura
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-09-2006, 22:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •