Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Orange Love-opinie, sugestie

    Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetu i zainteresowała mnie oferta orange love (światłowód 300 mb/s + tv + telefon komórkowy i stacjonarny ) miał(ma) ktoś , jakie opinie, jak z transferami internetu, tel komórkowy zasięgi,jakość internetu itp...
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  2. #2

    Domyślnie

    ja to mam wszystko, to mój najlepszy internet w życiu.
    zasięg OK ale ja całe życie w Orange jestem jeśli chodzi o tel.
    TV pakiet zwykły podstawowy.
    Jakość internetu w domu? Extra.
    PC mam na kablu, WIFI tylko do telefonów. Na 2.4GHz słabo działał internet, ale na tym 5GHz jest spoko lux
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #3
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ja używam od bardzo dawna całego pakietu od Orange, kilka numerów mobilnych, TV z większym pakietem dwa tunery, net 300, stacjonarny tel i jestem bardzo zadowolony ale to czy ty będziesz zadowolony to kwestia jakie parametry masz u siebie światłowodu i zasięgu mobilnego bo to nie jest takie oczywiste.
    Polecam też załatwiać całość w salonie firmowym ( nie u partnera w salonie, nie przez telefon i nie przez net ) bo można sporo na miejscu wynegocjować, można dostać jakiś gratisowy fon albo jakieś wzmacniacze wifi itp.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    jakie parametry masz u siebie światłowodu i zasięgu mobilnego bo to nie jest takie oczywiste.
    Polecam też załatwiać całość w salonie firmowym ( nie u partnera w salonie, nie przez telefon i nie przez net ) bo można sporo na miejscu wynegocjować, można dostać jakiś gratisowy fon albo jakieś wzmacniacze wifi itp.
    O ile parametry zasięgu mobilnego mogę zweryfikować na podstawie btsearch czyli ilość nadajników i częstotliwości, natomiast parametry światłowodu nie bardzo wiem jak? Teoretycznie oferują światłowód 300,600 1000 Mb/s
    Aktualnie gsm mam w plusie więc raczej gorzej nie będzie. Net stacjonarny w kablówce aktualnie teoretycznie 100/20 Mb/s, teoretycznie bo jeżeli dochodzi do 80-85 Mb/s to jest super, ale najczęściej nie przekracza 50 no może po za godzinami szczytu.
    Pytam ponieważ nie chciałbym wpaść z "deszczu pod rynnę" a wiadomo z podpisanej umowy ciężko jest się wymiksować.
    Nikon, Nikkor i SaBinka

  5. #5
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W momencie jak technik montuje masz pomiary robione i dopiero podpisujesz umowę no i pozostaje okres na rezygnację z umowy.

  6. #6

    Domyślnie

    Też mogę polecić, 2 numery z 30giga internetu + internet dla firm 1000giga za niewiele ponad stówkę.
    Jednak przeniosłem się do jakiejś dziury w dołku i internet trochę siada.
    Powoli zastanawiam się nad kablem i tv, może macie coś do zaproponowania?
    D610 D70 N80-200/2,8 P200/4 N102/2,5 Taku55/1,8 ~135 N18-70, Pixma IP4700+OCP tetenal photo silk & fomei nano pearl

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] Orange
    By dem in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-01-2013, 19:25
  2. orange
    By Margeb in forum Martwa natura, makro, zdj produktowe, abstrakcyjne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-01-2013, 19:55
  3. serwer - gdzie ? opinie porady sugestie... home ? nazwa ?
    By krzysztof jot in forum Cafe NIKON
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 11-05-2010, 16:04
  4. Filmy B/W - sugestie
    By kamil in forum Nikon - aparaty analogowe
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 26-04-2007, 09:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •