http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20front.jpg
http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20back.jpg

nie powiem... ladne to to

boje sie tylko ich 11 mp na tak malej matrycy