http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20front.jpg
http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20back.jpg
nie powiem... ladne to to
boje sie tylko ich 11 mp na tak malej matrycy
Szukaj
http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20front.jpg
http://www.iemp.net/rs/fototechnik/temp/e-5%20back.jpg
nie powiem... ladne to to
boje sie tylko ich 11 mp na tak malej matrycy
fake![]()
fakt...ładny...i pewnie za kilka lat, jak dorobią się jeszcze kilku dobrych szkieł oraz całego szeregu innych szpargałów będą konkurencją dla canona-nikona![]()
Pozdrawiam Serdecznie Jacek PawłowskiF70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE
heh, nie dla mnie. ich szkiełek nie da się podpiąć do niczego analogowego :P.
dlaczego fake?
[ Dodano: Sob Paź 15, 2005 11:20 am ]
za prfc "zobacz na pokretlo na pionowym gripie (obok "spustu") na zdjeciu frontu
i tylu ... jest za kazdym razem inne ... mam dalej szukac ?"
tak - tyle ze olek ma 2 pokretla... jedno od przodu drugie od tylu...
[ Dodano: Sob Paź 15, 2005 11:22 am ]
no dobra... http://www.dpreview.com/reviews/olym...s/inhand02.jpg
to drugie raczej nie przydatne
ale fajnie by bylo gdyby olek cos takiego wypuscil![]()
body fajne. widac, ze przemyslane i biorace pod uwage ergonomie.
ale 11Mpix brzmi groznie. marketingowo brzmi "dosadnie", ale co z tego faktycznie wyniknie to sie okaze. ciekaw jestem, co te obiektywy 4/3 beda soba reprezentowac przy takiej matrycy
akustyk.fc.pl albo tez bartrozanski@flickr
A czy nie będą pasował szkiełka od E1 ???Zamieszczone przez ALF
![]()
![]()
Chyba nie są az takie złe. Co prawda nie maich tyle co konkurencja, ale i tak zazwyczaj nie ma kasy na wiele szkieł. Mało brakowało a zamiast D70 miałbym E1.
E1 system
A poważnie: wydaje mi sie, że ten system jest jednak mało popularny, a co za tym idzie drogi.
POZDRAWIAM
no naprawde niezle wyglada
D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|
ewidentny fejk - starannie zrobiony, to prawda, ale jak wszystkie fejki ma jedną charakterystyczną ceche - istnienie elementów jak byk pochodzących ze zdjeć Askleya z dpreview. Mogliby sobie zadać troche trudu i machnąć zdjecie samemu, to byliby bardziej wiarygodni. Dodatkowo - ten skóropodobny materiał na korpusie ma wyraźne ślady stempelkowania. No i są niedoróby z tyłu koło pokretła na v-gripie
Skontaktuj się z nami