Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: olek E5

  1. #1

  2. #2
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    fake
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  3. #3
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    fakt...ładny...i pewnie za kilka lat, jak dorobią się jeszcze kilku dobrych szkieł oraz całego szeregu innych szpargałów będą konkurencją dla canona-nikona
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  4. #4
    Rozmowny Awatar cahe
    Dołączył
    01 2005
    Miasto
    Kielce/przebywam w stolicy
    Posty
    481

    Domyślnie

    heh, nie dla mnie. ich szkiełek nie da się podpiąć do niczego analogowego :P.
    Look ma, no camera!

    Nie zapomnij dodać swojej grupy fotograficznej do forumowej mapki!

  5. #5

    Domyślnie

    dlaczego fake?

    [ Dodano: Sob Paź 15, 2005 11:20 am ]
    za prfc "zobacz na pokretlo na pionowym gripie (obok "spustu") na zdjeciu frontu
    i tylu ... jest za kazdym razem inne ... mam dalej szukac ?"

    tak - tyle ze olek ma 2 pokretla... jedno od przodu drugie od tylu...

    [ Dodano: Sob Paź 15, 2005 11:22 am ]
    no dobra... http://www.dpreview.com/reviews/olym...s/inhand02.jpg

    to drugie raczej nie przydatne

    ale fajnie by bylo gdyby olek cos takiego wypuscil
    pzdr
    Zbigniew Kruk - KrukBook

  6. #6

    Domyślnie

    body fajne. widac, ze przemyslane i biorace pod uwage ergonomie.

    ale 11Mpix brzmi groznie. marketingowo brzmi "dosadnie", ale co z tego faktycznie wyniknie to sie okaze. ciekaw jestem, co te obiektywy 4/3 beda soba reprezentowac przy takiej matrycy

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ALF
    fakt...ładny...i pewnie za kilka lat, jak dorobią się jeszcze kilku dobrych szkieł oraz całego szeregu innych szpargałów będą konkurencją dla canona-nikona
    A czy nie będą pasował szkiełka od E1 ??? Chyba nie są az takie złe. Co prawda nie maich tyle co konkurencja, ale i tak zazwyczaj nie ma kasy na wiele szkieł. Mało brakowało a zamiast D70 miałbym E1.

    E1 system

    A poważnie: wydaje mi sie, że ten system jest jednak mało popularny, a co za tym idzie drogi.
    POZDRAWIAM

  8. #8

    Domyślnie

    no naprawde niezle wyglada
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  9. #9

    Domyślnie

    ewidentny fejk - starannie zrobiony, to prawda, ale jak wszystkie fejki ma jedną charakterystyczną ceche - istnienie elementów jak byk pochodzących ze zdjeć Askleya z dpreview. Mogliby sobie zadać troche trudu i machnąć zdjecie samemu, to byliby bardziej wiarygodni. Dodatkowo - ten skóropodobny materiał na korpusie ma wyraźne ślady stempelkowania. No i są niedoróby z tyłu koło pokretła na v-gripie

  10. #10

    Domyślnie

    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •