Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Windows 11

  1. #1

    Domyślnie Windows 11

    Zachęcam do testowania nowej wersji Windows
    Jak ktoś nie był nidy testerem, to zapisać się w programie https://insider.windows.com/en-us/

  2. #2

    Domyślnie

    Nie zapomnijcie wymienić kompa na najnowszy model.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie zapomnijcie wymienić kompa na najnowszy model.
    Bzdura. Wiele starszych BIOS'ów posiada TPM nie wspominając już o tym, że Win 11mozna zainstalować bez TPM.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Bzdura. Wiele starszych BIOS'ów posiada TPM nie wspominając już o tym, że Win 11mozna zainstalować bez TPM.
    To zarejestruj się jako tester i spróbuj. Powodzenia życzę.

  5. #5

    Domyślnie

    Mnie tylko ciekawi jakie wrażliwe dane tym razem będą zbierać. Do tego coś tam pisali o wymaganej kamerce.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    To zarejestruj się jako tester i spróbuj. Powodzenia życzę.
    Od dawna jestem zarejestrowany, a od niedawna mam zainstalowany Win 11. "Powodzenie" nie było konieczne

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Mnie tylko ciekawi jakie wrażliwe dane tym razem będą zbierać. Do tego coś tam pisali o wymaganej kamerce.
    W tych czasach podsłuch już nie wystarcza, trzeba mieć też wizję.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    W tych czasach podsłuch już nie wystarcza, trzeba mieć też wizję.
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza? Tak wiem - wszyscy myślimy, że możemy wyłączyć "to i owo", ale jak się okazuje niekoniecznie, bo po wyłączeniu "tego i owego" nadal jesteśmy monitorowani, a po włączeniu trybu incognito wrażliwe daną nadal są gromadzone przez Google i przez Apple pewnie też, a czepiacie się "biednego" Microsoftu
    Oczywiście trzeba mieć tego świadomość tak samo jak i tego, że na takich osobach jak ja - które terroryzmem i polityką (a może to, jedno i to samo?) się nie trudnią nikomu nie zależy więc kolokwialnie mówiąc - mam to w tyle

    Ps. W stacjonarnym kamerki nie posiadam, a Win 11 zainstalowałem bez problemów więc...

  9. #9

    Domyślnie

    Są tez inne systemy operacyjne.


    Trochę mniej śledzące



    Do Paradyzjii jeszcze trochę nam brakuje. Jeszcze
    Ostatnio edytowane przez sneer ; 10-07-2021 o 07:32

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza? Tak wiem - wszyscy myślimy, że możemy wyłączyć "to i owo", ale jak się okazuje niekoniecznie, bo po wyłączeniu "tego i owego" nadal jesteśmy monitorowani, a po włączeniu trybu incognito wrażliwe daną nadal są gromadzone przez Google i przez Apple pewnie też, a czepiacie się "biednego" Microsoftu
    Oczywiście trzeba mieć tego świadomość tak samo jak i tego, że na takich osobach jak ja - które terroryzmem i polityką (a może to, jedno i to samo?) się nie trudnią nikomu nie zależy więc kolokwialnie mówiąc - mam to w tyle

    Ps. W stacjonarnym kamerki nie posiadam, a Win 11 zainstalowałem bez problemów więc...
    Mnie przeszkadza i to bardzo a MS już ma tradycje łamania prawa czy to monopolowego czy zbierania danych. Więc się tylko głośno zastanawiam co tym razem nam przygotowali. A że szykują nam też system punktacji na wzór Chin to ten terroryzm mnie mało przekonuje.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. best windows app
    By rafgolem in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 01:15
  2. [ Architektura ] Windows
    By Borbet in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 11:47
  3. Windows XP obok Windows 7
    By ropusz in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 10:51
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 10:04
  5. Windows 7 build 6956 vs. Windows XP SP3
    By Calme in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-12-2008, 08:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •