Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 70

Wątek: Windows 11

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza? Tak wiem - wszyscy myślimy, że możemy wyłączyć "to i owo", ale jak się okazuje niekoniecznie, bo po wyłączeniu "tego i owego" nadal jesteśmy monitorowani, a po włączeniu trybu incognito wrażliwe daną nadal są gromadzone przez Google i przez Apple pewnie też, a czepiacie się "biednego" Microsoftu
    Czyli mam się bez oporu zgadzać na to co MIcrosoft robi tylko dlatego że inni też tak robią? Gdybym mógł sobie pozwolić na nieposiadanie telefonu to bym go nie miał głównie z powodu tego szpiegowania.
    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Oczywiście trzeba mieć tego świadomość tak samo jak i tego, że na takich osobach jak ja - które terroryzmem i polityką (a może to, jedno i to samo?) się nie trudnią nikomu nie zależy więc kolokwialnie mówiąc - mam to w tyle
    Tak się wydaje że wystarczy nie brać udziału w polityce i terroryzmie i po temacie. Niestety te wszystkie firmy jak google i podobne gromadzą znacznie więcej danych które wykorzystują do swoich celów. Wprawdzie z tego powodu nie zapuka do nas policja ale to jest tym bardziej groźne gdyż efekty ich działań nie są oczywiste i nie odczuwamy bezpośredniej potrzeby obrony przed tym. W efekcie właśnie zdecydowana większość ludzi podchodzi do tematu pasywnie a o to im właśnie chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Ps. W stacjonarnym kamerki nie posiadam, a Win 11 zainstalowałem bez problemów więc...
    Będę unikał 11-ki tak długo jak się tylko da.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszek Zobacz posta
    Czyli mam się bez oporu zgadzać na to co MIcrosoft robi tylko dlatego że inni też tak robią?...
    To już Ty powiedziałeś

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszek Zobacz posta
    ...Niestety te wszystkie firmy jak google i podobne gromadzą znacznie więcej danych które wykorzystują do swoich celów. Wprawdzie z tego powodu nie zapuka do nas policja ale to jest tym bardziej groźne gdyż efekty ich działań nie są oczywiste i nie odczuwamy bezpośredniej potrzeby obrony przed tym. W efekcie właśnie zdecydowana większość ludzi podchodzi do tematu pasywnie a o to im właśnie chodzi.
    Zgadzam się z Tobą.

    Cytat Zamieszczone przez Zbyszek Zobacz posta
    Będę unikał 11-ki tak długo jak się tylko da.
    Ja nikogo nie namawiam i nie przekonuję do instalacji Win 11
    Osobiście lubię "nowości" dlatego zainstalowałem mając świadomość na co wyraziłem zgodę z podkreśleniem na - mając świadomość. I tyle w temacie z mojej strony

  3. #13
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Widzę że znowu ta sama histeria bo nowa wersja windows
    Ja jestem testerem i mogłem już wejść w wczesne testy ale poczekałem, teraz nowy bios od Gigabyte ( nawet do starych płyt dali ) żeby nic nie kombinować i będę robił aktualizacje do wi11 bo dlaczego nie, zawsze wchodził w wersje testowe wczesne.

  4. #14

    Domyślnie

    Czy ktoś moze znalalazł informację czy PS CS6 będzie działał na win11 ?

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Czy ktoś moze znalalazł informację czy PS CS6 będzie działał na win11 ?
    To wczesna wersja Windows 11, może PS nie działać jak trzeba, ale jak działa na 10, to musi zadziałać na 11, jutro aktualizuję win10 do 11, to sprawdzę

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza?
    Tylko, że a) za soft Androidowy nie zapłaciłem ani grosza, więc godzę się na telemetrię i profilowanie reklam w zamian za darmowy soft, natomiast za Windowsa płacę i to nie mało, więc czemu mają na mnie jeszcze dodatkowo zarabiać oraz b) to że jedni tak robią nie jest żadnym usprawiedliwieniem żeby inni też tak robili
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez irek6311 Zobacz posta
    To wczesna wersja Windows 11, może PS nie działać jak trzeba, ale jak działa na 10, to musi zadziałać na 11, jutro aktualizuję win10 do 11, to sprawdzę
    A, za który Windows zapłaciłeś? Bo ja ostatnio, który kupiłem to, Win 8 za 99 PLN w ramach aktualizacji z Win Vista. Później już "za darmo" w ramach kolejnych aktualizacji.

    Z tym darmowym Androidem to bez przesady, bo ile aktualizacji otrzymasz "za darmo"? Jedną, maksimum dwie i potem zmiana telefonu, bo producent przestaję wspierać urządzenie

    Jak już mówiłem - niech każdy robi jak chce. Wolna wola. Zawsze pozostaje naprawdę darmowy Linux

    Cytat Zamieszczone przez fafniak Zobacz posta
    Czy ktoś moze znalalazł informację czy PS CS6 będzie działał na win11 ?
    Nie wiem jak CS6, ale najnowszy LR i PS (w ramach subskrypcji) działają bez problemów.

  8. #18
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez notdot Zobacz posta
    Tylko, że a) za soft Androidowy nie zapłaciłem ani grosza, więc godzę się na telemetrię i profilowanie reklam w zamian za darmowy soft, natomiast za Windowsa płacę i to nie mało, więc czemu mają na mnie jeszcze dodatkowo zarabiać oraz b) to że jedni tak robią nie jest żadnym usprawiedliwieniem żeby inni też tak robili
    Możesz wszystko wyłączyć od bardzo dawna na win10, a inna sprawa to udział w testach gdzie godzisz się na pełne przekazywanie danych potrzebnych do tworzenia systemu.

    Największymi cwaniakami są ci w Adobe, a tu wielki płacz bo za system zakupiony w 2007 roku nie trzeba płacić i ma się aktualizacje do najnowszej wersji przez 14 lat.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 10-07-2021 o 13:29

  9. #19

    Domyślnie

    W Windowsie 10 NIE MOZESZ WYLACZYC WSZYSTKIEGO!!!
    Przestań wypisywać bzdury.

  10. #20

    Domyślnie

    Zawsze za wszystko się płaci.
    Służbę zdrowia i edukacje też masz za darmo."Tylko" 170 dni w roku pracujesz na same takie darmowe usługi

    Jest jakiś konkretny wzrost wydajności?

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. best windows app
    By rafgolem in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 01:15
  2. [ Architektura ] Windows
    By Borbet in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 11:47
  3. Windows XP obok Windows 7
    By ropusz in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 10:51
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 10:04
  5. Windows 7 build 6956 vs. Windows XP SP3
    By Calme in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-12-2008, 08:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •