Close

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 70

Wątek: Windows 11

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Windows 11

    Zachęcam do testowania nowej wersji Windows
    Jak ktoś nie był nidy testerem, to zapisać się w programie https://insider.windows.com/en-us/

  2. #2

    Domyślnie

    Nie zapomnijcie wymienić kompa na najnowszy model.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Nie zapomnijcie wymienić kompa na najnowszy model.
    Bzdura. Wiele starszych BIOS'ów posiada TPM nie wspominając już o tym, że Win 11mozna zainstalować bez TPM.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Bzdura. Wiele starszych BIOS'ów posiada TPM nie wspominając już o tym, że Win 11mozna zainstalować bez TPM.
    To zarejestruj się jako tester i spróbuj. Powodzenia życzę.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    To zarejestruj się jako tester i spróbuj. Powodzenia życzę.
    Od dawna jestem zarejestrowany, a od niedawna mam zainstalowany Win 11. "Powodzenie" nie było konieczne

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Od dawna jestem zarejestrowany, a od niedawna mam zainstalowany Win 11. "Powodzenie" nie było konieczne
    No widzisz, a u mnie się tak skończyło testowanie:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Win11.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	131,4 KB
ID:	53575

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie tylko ciekawi jakie wrażliwe dane tym razem będą zbierać. Do tego coś tam pisali o wymaganej kamerce.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 90s Zobacz posta
    Mnie tylko ciekawi jakie wrażliwe dane tym razem będą zbierać. Do tego coś tam pisali o wymaganej kamerce.
    W tych czasach podsłuch już nie wystarcza, trzeba mieć też wizję.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    W tych czasach podsłuch już nie wystarcza, trzeba mieć też wizję.
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza? Tak wiem - wszyscy myślimy, że możemy wyłączyć "to i owo", ale jak się okazuje niekoniecznie, bo po wyłączeniu "tego i owego" nadal jesteśmy monitorowani, a po włączeniu trybu incognito wrażliwe daną nadal są gromadzone przez Google i przez Apple pewnie też, a czepiacie się "biednego" Microsoftu
    Oczywiście trzeba mieć tego świadomość tak samo jak i tego, że na takich osobach jak ja - które terroryzmem i polityką (a może to, jedno i to samo?) się nie trudnią nikomu nie zależy więc kolokwialnie mówiąc - mam to w tyle

    Ps. W stacjonarnym kamerki nie posiadam, a Win 11 zainstalowałem bez problemów więc...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Używamy telefonów z systemami, które śledzą każdy nasz krok i to Wam nie przeszkadza? Tak wiem - wszyscy myślimy, że możemy wyłączyć "to i owo", ale jak się okazuje niekoniecznie, bo po wyłączeniu "tego i owego" nadal jesteśmy monitorowani, a po włączeniu trybu incognito wrażliwe daną nadal są gromadzone przez Google i przez Apple pewnie też, a czepiacie się "biednego" Microsoftu
    Czyli mam się bez oporu zgadzać na to co MIcrosoft robi tylko dlatego że inni też tak robią? Gdybym mógł sobie pozwolić na nieposiadanie telefonu to bym go nie miał głównie z powodu tego szpiegowania.
    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Oczywiście trzeba mieć tego świadomość tak samo jak i tego, że na takich osobach jak ja - które terroryzmem i polityką (a może to, jedno i to samo?) się nie trudnią nikomu nie zależy więc kolokwialnie mówiąc - mam to w tyle
    Tak się wydaje że wystarczy nie brać udziału w polityce i terroryzmie i po temacie. Niestety te wszystkie firmy jak google i podobne gromadzą znacznie więcej danych które wykorzystują do swoich celów. Wprawdzie z tego powodu nie zapuka do nas policja ale to jest tym bardziej groźne gdyż efekty ich działań nie są oczywiste i nie odczuwamy bezpośredniej potrzeby obrony przed tym. W efekcie właśnie zdecydowana większość ludzi podchodzi do tematu pasywnie a o to im właśnie chodzi.

    Cytat Zamieszczone przez Ark Zobacz posta
    Ps. W stacjonarnym kamerki nie posiadam, a Win 11 zainstalowałem bez problemów więc...
    Będę unikał 11-ki tak długo jak się tylko da.

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. best windows app
    By rafgolem in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-03-2016, 01:15
  2. [ Architektura ] Windows
    By Borbet in forum Architektura
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-08-2012, 11:47
  3. Windows XP obok Windows 7
    By ropusz in forum Oprogramowanie
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 02-11-2010, 10:51
  4. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 10:04
  5. Windows 7 build 6956 vs. Windows XP SP3
    By Calme in forum Komputery
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-12-2008, 08:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •