Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1

    Domyślnie Zadania Tematyczne #157 - Drzewo nad wodą

    Bry.

    Autorem tematu jest @horvik62, a brzmi on:
    "Drzewo nad wodą."
    Czas: 7.07- 21:00.
    Głosowanie 3 dni, dogrywka (oby nie ) 1 dzień.
    Prace proszę wysyłać na maila: tematyczne.nikoniarze@gmail.com

    Regulamin.


    Informacja: zdjęcia przesłane od osób nie będących użytkownikami Forum, NIE będą brane pod uwagę w głosowaniu.


    I pamiętać o rozmiarach! Oraz maseczkach, w obecnych czasach.

    INFO, ważne, czytać. Maksymalny rozmiar to 1600 (poziom) x 1200 (pion), czyli jak w Kreciogrodzie.
    To tak, żebyście się nie mylili przy eksporcie zdjęć.
    INFO, ważne, czytać cześć druga: nie zapomnijcie się podpisać. O.
    INFO, ważne, czytać cześć trzecia: NIE ZOSTAWIAĆ ZNAKÓW WODNYCH NA ZDJĘCIACH! No.

    @Jacek_Z belkę poproszsz...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #2
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    No to łup dla nowego temata.

  3. #3

    Domyślnie

    Stan skrzynki: 0. Cóż...
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  4. #4
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 176

    Domyślnie

    Upały, gdzie tu wode znaleźć a co dopiero drzewo nad taką.

  5. #5

    Domyślnie

    ¯\_(ツ)_/¯
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  6. #6

    Domyślnie

    Zara to się zmieni hmmmm
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  7. #7

    Domyślnie

    @OjTam, tak przypadkiem mam zdjecie w temacie. Bardzo stare ale jestem z niego zadowlony i spelnia zalozenia tematu. Moglbym wyslac...tylko ze nie wysle 1024pix po dluzszym boku, taki byl kiedys regulamin na forum. oge ofc zapisac wiekszego JPG z rawa i tylko wyostrzyc po zmniejszeniu.
    Ale jestem osobiscie fanem skalowania przez przegladarki, jak sobie robie konkretny rozmiar zdjecia do netu i go wyostrzam, to wolalbym zeby nie byl skalowany.

    Maksymalny rozmiar to 1600pix, no a jaki jest minimalny? Moge wyslac zdjecie 1280pix czy tam 1200pix lub 1250pix lub 1280pix po dluzszym boku (poziom)?
    Z tego co kojarze to 1280 pix to maksymalny rozmair ktory dopuszcza forum bez skalowania. Wszystko powyzej skaluje wlasnie do tych 1280pix a tego bym chcial uniknac.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #8

    Domyślnie

    Może być 1280.

    Wysłane za pomocą miodożera na hulajnodze.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #9

    Domyślnie

    @krzysztofz24 a jaki to problem wstawić pełny rozmiar, teraz, raz że wielkość pracy będzie Ciebie identyfikować... dwa przecież po kliknięciu na zdjęcie w głosowaniu otwiera się w pełnym rozmiarze, a przeglądać je można wygodnie klikając "następne".
    Trochę bez sensu

    Swoją drogą kierownik mógłby być może założyć dysk i wstawiać paczki z pełnymi pracami? :P

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_11.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	51,1 KB
ID:	53274
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 02-07-2021 o 09:38
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez crusiek Zobacz posta
    @krzysztofz24 a jaki to problem wstawić pełny rozmiar, teraz, raz że wielkość pracy będzie Ciebie identyfikować... dwa przecież po kliknięciu na zdjęcie w głosowaniu otwiera się w pełnym rozmiarze, a przeglądać je można wygodnie klikając "następne".
    Trochę bez sensu

    Swoją drogą kierownik mógłby być może założyć dysk i wstawiać paczki z pełnymi pracami? :P
    @crusiek, moj kreci kolego. Taki problem ze jak wstawie 1600pix to sobie forum przeskaluje w dol do 1280pix. A ja nie lubie jak mi zdjecie po zmniejszeniu do np 1600 i ostrzone koncowo - jakas przegladarka jeszcze skaluje w dol. Czasem to jest bez znaczenia, czasem jest lepiej z ostroscia a czasem gorzej. W kazdym razie skalowaniu przez przegladarke mowie stanowcze nie. Koncowe ostrzenie zawsze robie pod rozmair danego zdjecia, rozmiar ktory ma byc staly przy ogladaniu.
    Wyjatek panoramy.
    Myslisz ze ludziom chce sie klikac w mniejsze zdjecie zeby zobaczyc tylko troche wieksze? Raz tak a raz nie. Ja np glosuje regularnei w zabawach zdjeciowych i bardzo rzadko klikam po pelny rozmiar (klikam tylko w te co chce zaglosowac). A juz nigdy nie obejrzalem wszystkich naraz tak.

    I nikt by mnie nie zidentifikowal (sposrod tych co wogole klikaja po wieksze) gdybys ty teraz na to nie zwrocil uwagi.
    A zreszta zapomna, a jak by ktos skojarzyl, to ja jestem zwyklym szarym userem i nie dorobilem sie grona wielbicieli na forum co stadami beda chcieli glosowac akurat na moje zdjecie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 02-07-2021 o 13:06
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Zadania Tematyczne #1/21 - Drzewo
    By OjTam in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 08-01-2021, 21:47
  2. Zadania Tematyczen No.34 - WODA - Głosowanie !!!
    By zbyszekD7000 in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 155
    Ostatni post / autor: 21-08-2016, 16:06
  3. Zadania tematyczne No. 34 - WODA
    By zbyszekD7000 in forum Zadania tematyczne
    Odpowiedzi: 332
    Ostatni post / autor: 17-08-2016, 22:50
  4. [ Krajobraz ] Drzewo i woda
    By creativeguy in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2009, 21:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •