Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Właśnie dla tego przez lata nie udzielałem się na forum... Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    Bo ludzie śmieją mieć inną opinię. Obrzydliwe.
    Chłopiec faktycznie nie jest bardzo ostry i raczej nie jest poruszony. Ale też oglądany w albumie wydruk A4 IMO będzie się dobrze oglądało.
    Książki i wzornik wyglądają OK. Zgadzam się z argumentem, że dla wielu osób wielkość/cena/jakość będą argumentem za zakupem. To nie jest zła optyka (choć nie rewelacyjna - ta kosztuje minimum 2/3 razy więcej).
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Myślę że jednak jest lekko poruszone jest zdjęcie z dzieciakami bo nic innego nie potwierdza że ten obiektyw byłby tak słaby.

    Ludzie mają zwyczaj hejtwać wszystko za wszystko, od skrajności do skrajności, jak obiektyw genialny ( 50 S ) to zaraz że mógł być tańszy i mniejszy, jak jak maja tańszy i mniejszy ( 40 f/2 ) to mógłby być ostrzejszy, ludzie myślcie ciut po co jaki obiektyw został stworzony.
    Ten 28mm to jest w systemie rewelacja, ja żeby mieć taki zgrabny zestaw musiałem kupić Sony i Samyanga, a daleko temu zestawowi to czegoś z tym obiektywem zarówno pod względem ostrości jak i działania af.

  4. #24

    Domyślnie

    I zaraz zrobią z Ciebie hejtera... Poprostu wyraziłem swoją opinię. I to innym skacze z tego powodu ciśnienie... wydaje mi się że nie potrzebnie. Więcej nie napiszę - obiecuję ?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dariusz1985 Zobacz posta
    I zaraz zrobią z Ciebie hejtera... Poprostu wyraziłem swoją opinię. I to innym skacze z tego powodu ciśnienie... wydaje mi się że nie potrzebnie. Więcej nie napiszę - obiecuję
    ło panie, jak będziem żyć?

  6. #26

    Domyślnie

    Dajcie znać czy szybko chodzi AF. Nada się to szkło do reportażu?

  7. #27

    Domyślnie

    Nie wytrzymałem i kupiłem. W sklepie strzeliłem zdjęcie z 8 metrów na napis i wyszło idealnie. Teraz robię testy w domu i wychodzi znacznie lepiej niż się spodziewałem, czyli bardzo dobrze. Kupiłem ten obiektyw głównie do gimbala ze względu na małą wagę i szeroki kąt, ale teraz widzę w nim zastosowania również w fotografii. Oczywiście wszystko wyjdzie w praniu. Jedyne co przeraża to ten mikro otwór przedniej soczewki. Wygląda jakoś mizernie. Przydała by się chociaż osłona przeciwsłoneczna ale w zestawie nie ma. AF średniej szybkości za to bezgłośny. W sobotę biorę to szkiełko w teren.
    Podsumowując dobre szkło w bardzo niskiej cenie. Myślę że wielu zaskoczy.

  8. #28

    Domyślnie

    Super, podziel się wrażeniami z terenu. Liczę, że nikon jeszcze parę takich sensownie wycenionych szkieł pokaże.

  9. #29
    D90 + 18-105 + 35 + 70-300 + 10-20 + 85

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Podobne wątki

  1. Stare obiektywy na FX: Nikkor 135mm f/2.8 AI, Nikkor 50mm f/2 AI, Nikkor 35mm f/2.8 AI
    By Mat0387 in forum Obiektywy - bagnet F (lustrzankowy)
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 20-05-2018, 21:39
  2. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-03-2017, 08:58
  3. Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 09:34

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •