Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: 300 000 km/s

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez LeonardZelig Zobacz posta
    To jak opowiadamy o zdjęciu dużo mówi o jego brakach. Sam staram się wyłapywać te niuanse choć to trudne. W Twoim przypadku bardzo dużo poświeciłeś na opis okoliczności i scenerii, a o samej bohaterce niewiele się dowiedziałem. Jak dograsz współpracę z modelami, będzie petarda. Masz tylko te kilka ujęć, czy było coś przed, po, pomiędzy? Coś mniej oczywistego, bardziej żywego?
    Dziękuję, w sumie ciekawa uwaga, a współpraca z modelami to fakt - sporo przede mną,bo o ile w akcji potrafię to poprowadzić, to przy tego typu sesjach jeszcze czuję spory dyskomfort. Sesja była dość szczegółówo rozpisana i zaplanowana, ze względu na czas i porę (fociliśmy w nocy), dużo czasu zajęło nam także dogranie tego wszystkiego razem, więc już nie mieliśmy ani czasu ani siły na inne eksperymenty. Tylko kilka fotek i film z backstage.
    @kri-kri dzięki, tego nie znałem , ciekawe bardzo @fafniak dziękuję

  2. #22

    Domyślnie

    Nie podoba mi sie na zdjeciu nic: brutalne oswietlenie pani sportsmenki, nieudana obrobka w PS, mnostwo elementow rozpraszajacych uwage, elemnty studia, wentylatory, pani sportsmenka zajmujaca jedynie fragment calosci. Mozna odniesc wrazenie, ze najfajniesze (dla pana fotografa) bylo bieganie z diodami.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 24-06-2021 o 08:58
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #23

    Domyślnie

    @Wujot, Twój komentarz jest niesamowity, zupełnie zmienił moje postrzeganie zdjęć, które skrytykowałeś (które, choć teraz nieco mniej, bardzo mi się podobają)! Dyskusja wyszła super: konfrontacja szczegółowo zaplanowanego zdjęcia z analizą odbioru przez "widza o wprawionym oku". Niesamowicie przyjemnie się czyta konwersację na poziomie jaki zaprezentowaliście. Myślę, że ta wymiana uwag jest bardzo rozwojowa dla niejednego czytającego niniejsze forum

    PS. A pomyśleć, że Wujot mógłby napisać post pokroju tego powyżej, wylać wiadro bezużytecznego szlamu, który nikogo nie obchodzi i nie podzielić się z nami swoimi bezcennymi uwagami... Szanuję bezmiernie!

  4. #24

    Domyślnie

    Dla mnie bomba, dodatkowo wstęgi wyszły trochę jak skrzydła Uriel
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  5. #25

    Domyślnie

    a tak zupełnie nie w temacie:
    https://www.youtube.com/watch?v=wFxI0kC3uz4
    myślę co piszę

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •