... ustawieniami sharpen w aparacie.. 99,9% uzywam NIFow, obrabka CS2, nie weim czy ma to jakis wplyw na ostrzenie jesli aparat bedzie mial ustawienia na np medium high? czy none przy dalszej obrobce w psie?
jakim najlepszym ustawieniem bedzie w moim przypadku?
czy none jest zalecane wogole?
niedaje mi to spokoju az glowa boli:>
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami