Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Krajobraz wiejski


    zapraszam


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_DSC6937BMinD.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	1,61 MB
ID:	51774


    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Pan Harb jest debeściak. I jego obiektywy też

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur2233 Zobacz posta
    Pan Harb jest debeściak. I jego obiektywy też
    Właśnie się zastanawiałem jak to jest, że mój aparat robi w takich miejscach wychodzą pospolite, szarobure pstryki, a Hrabowi piękne dzieła... teraz już wiem! Muszę kupić droższy sprzęt!

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odzio Zobacz posta
    Właśnie się zastanawiałem jak to jest, że mój aparat robi w takich miejscach wychodzą pospolite, szarobure pstryki, a Hrabowi piękne dzieła... teraz już wiem! Muszę kupić droższy sprzęt!
    zapewniam Cie ze nie koniecznie , 65% sukcesu zdjecia to dobry kadr , własciwa proporcja nieba do dołu w zaleznosci od warunkow , nastepnie obrobka , a na koncu sprzet . Sprzet drozszy kupuje sie po to zeby pomagał bardziej fotografowi , oczywiscie w pewnym sensie ze wzgledu na jakosc , ale zdjecia z Islandii robiłem D750 i tez wyszły niezle . Mam kilku kolegow ktorzy robia duzo tanszym sprzetem i maja bdb wyniki

  5. #5

    Domyślnie

    Ech, żeby żarty trzeba było tłumaczyć...
    To nawiązanie do cytatu z pewnego polskiego filmu komediowego.
    Pod przykrywką żartu znajduje się pochwała do tworu zamieszczonego w tym wątku. Absolutnie nie stawiam sprzętu ponad umiejętności i dobre oko pana Harba.
    Pozdrawiam, pysznej kawusi i miłego dzionka

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur2233 Zobacz posta
    Ech, żeby żarty trzeba było tłumaczyć...
    To nawiązanie do cytatu z pewnego polskiego filmu komediowego.
    Pod przykrywką żartu znajduje się pochwała do tworu zamieszczonego w tym wątku. Absolutnie nie stawiam sprzętu ponad umiejętności i dobre oko pana Harba.
    Pozdrawiam, pysznej kawusi i miłego dzionka
    nie przyjąłem Twej wypowiedzi jako uwagi, w zadnym razie. Chce tylko powiedziec ze w kazdym Hobby trzeba je czuc , podobnie jest z fotografią , podziwiam ludzi ktorzy maja tak kapitalne sporzenie na ten fragment ktory postanowili sfotografowac , ze pozniej zastanawiam sie dlaczego wczesniej ja nie miałem takiego spojrzenia , widocznie ten ktos ma lepsza intuicje fotograficzna , wrazliwsza dusze. Ale praktyka tez robi swoje , kiedy sie robi wiele zdjec , nabywa sie niezbednej praktyki fotograficznej ktora bardzo czesto sie przydaje .

    Wzajemnie miłego dnia

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artur2233 Zobacz posta
    Pan Harb jest debeściak. I jego obiektywy też
    Rozłóżmy to na czynniki pierwsze dla pana Odzio.
    Pierwsze zdanie: Pan Harb jest debeściak. - oznacza, że pan Harb ma dobre oko i umiejętności.
    Drugie zdanie: I jego obiektywy też. - oznacza, że sprzęt jest dobrze zgrany z autorem fotografii i dobrze dobrany przez obsługującego aparat

    - - - - kolejny post - - - - - -

    A jako początkujący, posiadający od niedawna używany D750 właśnie, podglądam i zazdroszczę dobrego złapania kadru, na który miło mi się patrzy. I z sympatią komentuję

  8. #8

    Domyślnie

    oj, spowodowałem niepotrzebne wątpliwości! Oczywiście wyłącznie ironizowałem co do sprzętu. Wiem też, że Artur nie miał na myśli tego, co napisałem. I oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że Hrab wiekowym aparatem by zrobił tak samo doskonałe zdjęcia. Po prostu podziwiam tej pejzaże i jakoś sobie mój brak warsztatu osładzam niewyszukanymi żartami

Podobne wątki

  1. [ Krajobraz ] wiejski krajobraz
    By TMB in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 00:30
  2. [ Krajobraz ] Wiejski krajobraz
    By Master95 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2009, 00:15
  3. [ Krajobraz ] Wiejski krajobraz :):)
    By bil78 in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-06-2009, 18:15
  4. [ Krajobraz ] Wiejski krajobraz
    By Błażej in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-05-2009, 16:14
  5. [ Krajobraz ] Krajobraz wiejski
    By erde in forum Krajobraz
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-02-2009, 11:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •