Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77
  1. #21

    Domyślnie

    Nie widzisz tej przekreślonej? Taka prawdopodobnie jest cena sugerowana.

  2. #22
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem o co ci chodzi, cena 319-339$ jest od początku jak obiektyw się pojawił w sprzedaży.
    Nikomu nic nie wciskam, nie próbuję tłumaczyć że od chińczyka jest lepsze niż u nas z gwarancją długą na miejscu i jak ktoś potrzebuje to z fakturą.
    Zamiast się cieszyć że jest alternatywa w zakupie to wydziwiasz.
    Masz obiektyw za 1200zł czyli 500-600zł taniej i można sobie kalkulować czy warto.

    Z info od skośnych wynika że pierwszy z tych nowych będzie 24mm w ofercie i w cenie takiej samej jak 85mm, zobaczymy.

  3. #23

    Domyślnie

    Nie wydziwiam tylko piszę, że sprowadzanie pokątnie obiektywów i nie płacenie za to podatków jest nielegalne. Nikogo za to nie powieszę, ale stwierdzam fakt. To raczej ty psioczysz na nasze sklepy, że mają drożej. Mają, bo uczciwie płacą podatki. Jeśli już masz pretensje to miej je do tych co tak dobrze podatki ściągają od naszych albo o to, że tak słabo ściągają od tych z szarej strefy. A cena z odnośnika, który podałeś jest obniżona o 17% w stosunku do tej zwyczajowej. Nawet dziś jak pisałem wcześniejsze posty wynosiła 399$ więc nie jest prawdą, że od zawsze jest taka niska.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-06-2021 o 20:52

  4. #24
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Wydziwiasz bo ja pisze że wyceniają model do Zetki drożej i to jest ich pazerność, a nie że mają drożej niż w chinach.
    Cena 319-339 jest od premiery, jak nie ten sklep to inny, nie brakuje i nie sugeruj się zabiegami marketingowymi z przekreślaniem ceny bo to standard także u nas, jak przyjdzie jakaś okresowa promocja to chińczyk podniesie cenę np na 349$ i da kupon 15$.

  5. #25

    Domyślnie

    Nie wiem gdzie Ty widzisz tę pazerność? Wersja do Sony kosztuje dosłownie kilka złotych mniej(ok 20 pln), bo jest dłużej na rynku. Cała zagadka Do Sony jest też starsza wersja, i ta jest sporo tańsza, ale to jest inny obiektyw. A co do ceny początkowej to oczy mam i pamiętam. Obiektyw startował w cenie 399. Można sobie sprawdzić w artykułach przy okazji premiery. Zresztą sam widziałem tę cenę a np. w Stanach nic się nie zmieniło i nadal jest taka sama.

  6. #26
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2016
    Miasto
    nad morzem
    Posty
    34

    Domyślnie

    Wszystkie 85 mają tą samą cenę SRP, sugerowaną. W naszym sklepie one tak właśnie są wycenione, a to że rynek różnie je pozycjonuje, zapewne zgodnie z popularnością być może też ze stanami magazynowymi to już inna sprawa. https://f43.pl/szukaj?controller=search&s=viltrox+85
    Nikogo do niczego nie zmuszam, chcesz kupuj w Chinach, to po prostu goła cena jak pisał wcześniej tu kolega, trzeba po prostu wiedzieć jak to jest wszystko skonstruowane, zgadzam się jeśli kupujący nie potrzebuje f-ry, godzi się na roczną gwarancję i w razie czego zaakceptuje kłopotliwe odsyłanie do Chin, to rozumiem że jednak jest to spora różnica w cenie. My to wiemy, jako dystrybutor i nie mamy wpływu na tą sytuację dlatego staramy się o wartości które sami możemy konsumentowi zaproponować, stąd choćby 5cio letnia gwarancja, bez znaczenia czy kupujesz na firmę czy prywatnie, czy taka promocja która jest obecnie z kartą.

    Co do pozostałych informacji kolejne szkło pod Nikon Z w kolejce to wspomniana tutaj 24 mm. Cena wersji pod Sony to 1999 zł. Nikon Z będzie tak samo wyceniony. Daty dostępności nie potrafię niestety podać.
    3majcie się.
    Ostatnio edytowane przez Joga ; 02-06-2021 o 10:18

  7. #27

    Domyślnie

    Chyba jakby cena była o połowę niższa to pewnie by więcej by osób kupowało z Chin, ale wg mnie też cena w Polsce nie jest jakoś przesadzona. Przedłużona gwarancja to oczywiście na plus i te akcje promocyjne. Ciekawe jak obiektywy sprawdzą się przy dłuższym użytkowaniu.

    Cytat Zamieszczone przez Joga Zobacz posta
    bez znaczenia czy kupujesz na firmę czy prywatnie, czy taka promocja która jest obecnie z kartą.

    Co do pozostałych informacji kolejne szkło pod Nikon Z w kolejce to wspomniana tutaj 24 mm. Cena wersji pod Sony to 1999 zł. Nikon Z będzie tak samo wyceniony. Daty dostępności nie potrafię niestety podać.
    3majcie się.
    Kurde, promka z kartą parę dni za wcześnie kupiłem 85 mm . A szkiełka pod dx? Też nie wiadomo kiedy będą?

  8. #28

    Domyślnie

    Kolejne Viltroxy się kroją, wg NR:
    Viltrox AF 24mm f/1.8 Z (full-frame)
    Viltrox AF 35mm f/1.8 Z (full-frame)
    Viltrox AF 50mm f/1.8 Z (full-frame)



    oraz

    Viltrox AF 23mm f/1.4 Z (APS-C)
    Viltrox AF 33mm f/1.4 Z (APS-C)
    Viltrox AF 56mm f/1.4 Z (APS-C)

    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Pierwszy będzie 24mm ten z AF, który chyba w sierpniu ma być, było coś już na forum wrzucane.
    Ostatnio edytowane przez ksh ; 14-07-2021 o 20:46

  10. #30

    Domyślnie

    Może i były. Ale bez zdjęć raczej.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Viltrox 85mm f/1.8Z
    By OjTam in forum Obiektywy - system Z
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 30-10-2023, 17:19
  2. [ Fujifilm ] [minitest] VILTROX AF 23/1.4 STM
    By Cichy in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 06-07-2020, 16:43
  3. [ Fujifilm ] Viltrox 33mm F1.4
    By czomolungma in forum Fujifilm
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-04-2020, 16:16
  4. [ Sony ] Viltrox EF-NEX IV adapter
    By ksh in forum Sony
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-12-2018, 23:28
  5. Lampa błyskowa Viltrox JY-610, Viltrox,Metz 24 AF-1 digital
    By klaudia0100 in forum Lampy błyskowe
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2016, 12:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •